Skip to content

Trenkėsi į stulpą

MI informacija

Liepos 21 d., apie 23.55 val., Ignalinoje, Laisvės a., 22-ejų neblaivus vyras (2.25 prom.) vairavo automobilį OPEL ZAFIRA, kurio nesuvaldė ir atsitrenkė į elektros stulpą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.      

Supjaustė rulonus

Liepos 19 d., apie 16.28 val., 45-erių vyras, gyv. Linkmenyse, Parko g. pareiškė, kad supjaustyta 30 jo šienainio rulonų, esančių šalia namų. Padaryta 660 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Liepos 21 d. 15-metis vaikinas pareiškė, kad tądien, apie 21 val., Dūkšto sen., Dvarykščiaus k. namo kieme, kilus žodiniam konfliktui su girtu 47-erių dėde (2.94 prom.), pastarasis jam trenkė į petį, taip sukeldamas fizinį skausmą. Informuota VTAS. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Tą pačią dieną, apie 23 val., namuose Rimšės sen., Vigutėnų k., 55-erių vyras pargriovė 60-metę žmoną ant grindų ir spardė kojomis, sulaužė karės pusės šonkaulį. Tokiais savo veiksmais sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę

Liepos 22 d., apie 14,30 val., namo kieme Tverečiaus sen., Dietkauščiznos k., Sulėtekio g., 33-ejų vyras trenkė savo vienmetei sugyventinei į skruostą. Vėliau, paėmęs metalines grilio groteles, sudavė į koją. Tokiais savo veiksmais sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtys

Liepos 19 d., apie 10 val., Dūkšto sen., Didžiasalio k., namuose rastas 51-erių moters kūnas be akivaizdžių išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Liepos 21 d., apie 9.54 val., Ignalinoje, Smėlio g., savo namuose rastas 55-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

kaunas.kasvyksta.lt nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje