Skip to content

Ignalinoje VW rėžėsi į sunkvežimį

MI informacija

Liepos 25 d., apie 14 val., Atgimimo ir Aukštaičių g. sankryžoje Ignalinoje, „Volkswagen Golf“ rėžėsi į sunkvežimį. Sužeistų nėra, tik 63-ejų „vokietukės“ vairuotoja skundėsi, kad skauda krūtinę, bet į ligoninę vykti atsisakė. Kaip teigė sunkvežimio vairuotojas, lengvasis automobilis iš šalutinio kelio į sankryžą įvažiavo nestabdydamas ir visu greičiu trenkėsi į sunkvežimį. Abu vairuotojai blaivūs.

Nuslūgus patirtam šokui, vairuotoja pasakojo, kad tądien ilgai buvusi poliklinikoje, nes širdies problemų turinčiam vyrui skubiai reikėjo vaistų, tačiau nė vienoje miesto vaistinėje jų nerado. Buvo susinervinusi ir važiuodama iš poliklinikos į miesto centrą nepastebėjo ženklo, kad važiuoja šalutine gatve, ir taip įlėkė į sankryžą.

Smurtas

Liepos 23 d., 17 val., namo kambaryje Dūkšto sen., Moliakalnio k., neblaivus 45-erių vyras (2,31 prom.) kilusio žodinio konflikto metu paėmė rankomis už  kojos 43-ejų sugyventinei  (2,18 prom.), ištraukė ją iš lovos ir sukdamas ją išnarino. Vėliau vyras sugyventinę tampė už pečių ir plaukų, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.       

 

E. Girdenytės nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje