Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Kvaišalai

Rugpjūčio 6 d. rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis pranešė, kad apie 18.10 val., rajono policijos komisariato tarnybinėse patalpose atliekant sulaikyto paieškomo 24-erių įtariamojo apžiūrą bei daiktų patikrinimą, su savimi turėtoje kuprinėje rastas ir paimtas plastikinis užspaudžiamas maišelis su jame esančia augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama – haliucinogeniniais grybais, taip pat augalinės kilmės narkotinių, psichotropinių medžiagų smulkintuvas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Po 20 min., apie 18.30 val., atlikus kito 24-erių vyro, pristatyto į rajono PK patalpas (gyv. Ignalinoje, Geležinkelio g.) asmens ir jo daiktų apžiūrą, juodame krepšyje buvo rastas  dovanų maišelis, kuriame buvo plastikinis užspaudžiamas maišelis su augalinės kilmės medžiaga, kaip įtariama – kanapėmis. Taip pat rastas plastikinis maišelis su rudos spalvos mase, įtariama – psichotropiniais grybais. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Smurtas

Rugpjūčio 6 d., apie 22.30 val., Ignalinoje, Geležinkelio g. kiemo teritorijoje kilusio žodinio konflikto metu, 38-erių žentas (neblaivus) rankos kumščiu trenkė 56-erių uošviui į veidą, tokiais savo veiksmais sukeldamas fizinį skausmą artimam giminaičiui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Dingęs be žinios surastas

Praėjusiame numeryje skelbta, kad ieškomas be žinios dingęs Vygaudas Čepulis iš Kiniūnų k. Policija pranešė, kad žmogus rastas gyvas Vilniuje.

Ieško daiktų savininkų

Liepos 29 d. Dūkšto sen., ežero pakrantėje šalia Kamuntavo kaimo, rastas mobiliojo ryšio telefonas REDMI su mėlynos spalvos dėklu. Asmenį, praradusį mobiliojo ryšio telefoną, prašome kreiptis į rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Artūrą Blaškauską, tel. 8 610 25043, el. paštas arturas.blaskauskas@policija.lt.

Rugpjūčio 1 d., apie 16.30 val., VSAT Ignalinos pasienio rinktinės Tverečiaus pasienio užkardos jaunesnysis specialistas pranešė, kad patruliuojant Didžiasalio sen., Marijampolio k. prieigose, prie Didžiasalio gyvenvietės kolektyvinių sodų, miške, rastas paslėptas televizijos antenos priedėlis „DVB-T33“ su distanciniu pulteliu ir įvairiais laidais (nuotraukoje). Daiktai supakuoti polietileno maišuose, jie perduoti ir saugomi Ignalinos r. PK.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here