Skip to content

Rajono pradinukams – nemokamas draudimas

MI informacija

Šiuos mokslo metus rajono mokyklos pasitinka su naujove – išskirtine „Pradinukų draudimo“ programa ir galimybe mokytis naudojantis elektronine EMA mokymosi aplinka (elektronine vieno pasirinkto mokomojo dalyko licencija).

Didžiausia šalies draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“, siekdama sumažinti tėvų išlaidas mokslo metų pradžioje, padidinti saugumo jausmą šeimoje bei suteikti vaikams šiuolaikiškas mokymo priemones, kartu su „E. mokykla“ sukūrė unikalią „Pradinukų draudimo“ programą. Ji įgalins 1–4 kl. mokinius pažinti išmanųjį mokymosi procesą, o tėvams leis pasirūpinti mažojo moksleivio draudimu eismo įvykių metu visus mokslo metus.

Dalyvauti „Pradinukų draudimo“ programoje yra paprasta ir nieko nekainuoja. Jau nuo rugsėjo 3 d. kiekvieno pradinuko tėvai, globėjai ar atstovai klasės susirinkimo metu galės išreikšti sutikimą dėl jo vaiko dalyvavimo programoje bei pasinaudoti nemokamomis programos siūlomomis naudomis.

„Pradinuko draudimo“ programos metu „Lietuvos draudimas“ suteikia nemokamą specialųjį draudimą visiems 1–4 klasių moksleiviams, jei jie eidami pėsčiomis ar važiuodami dviračiu pakliūtų į eismo įvykį ir jo metu patirtų sužalojimų. Ši draudimo apsauga galioja 9 mėnesius (tai yra visus mokslo metus) nuo paslaugos aktyvavimo, o draudimo suma siekia 5 tūkst. eurų. Kartu pradinukui suteikiama nemokama vieno pasirinkto mokomojo dalyko licencija, skirta naudotis per EMA mokymosi aplinką. EMA mokymosi aplinka – tai išmani mokymosi platforma, kuri leidžia savo kompiuteryje ar išmaniajame įrenginyje spręsti lietuvių kalbos, matematikos, pasaulio pažinimo ir integruotosios informatikos pamokų užduotis. EMA padeda moksleiviams pažinti išmanųjį mokymosi procesą, ugdyti kūrybiškumą ir technologijų pažinimą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here