Skip to content

Žuvo du kontrabandininkai

MI informacija

Antradienį kelyje Švenčionys–Adutiškis nuo kelio nuvažiavo ir apvirto lengvasis automobilis. Pranešta, kad iš apvirtusios mašinos rūksta dūmai, yra prispaustų. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus duomenimis, vieną žmogų iš apvirtusio automobilio „Audi“ ugniagesiai gelbėtojai ištraukė ir perdavė greitosios pagalbos medikams. Kitam automobilyje buvusiam žmogui konstatuota mirtis. Netrukus pranešta, kad mirė ir antras šiame automobilyje buvęs žmogus. 

Paaiškėjo šio įvykio aplinkybės. Tuo metu kelyje dirbo VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai, jie per žiūronus stebėjo kelią. Pasieniečiai pastebėjo, kad maždaug už 0,5–1 km staiga sustojo, apsisuko ir dideliu greičiu nuvažiavo automobilis. Manoma, kad „Audi“ ekipažas pastebėjo tolumoje stovinčius pasieniečius. Pareigūnai nuvažiavo paskui jį, tačiau atstumas buvo pernelyg didelis – pasieniečiai bėglių negalėjo nė bandyti sustabdyti. Tai nebuvo gaudynės, VSAT pareigūnai tik važiavo paskui įtartiną automobilį. 

Bėgliai toli nenuvažiavo. Kai pasieniečiai pagaliau juos pasivijo, „Audi“ jau buvo nulėkęs nuo kelio ir apsivertęs (žiūr. nuotraukoje). Policininkai automobilyje rado keliolika dėžių kontrabandinių cigarečių. „Audi“ buvo su lietuviškais numeriais, tačiau abu žuvusieji – Baltarusijos piliečiai.

Smurtas

Rugpjūčio 27 d., apie 8 val., Vidiškėse, namuose Draugystės g., kilusio konflikto metu 49-erių moteris 43-ejų sugyventiniui griebė rankomis už veido, apdraskė ir dar spyrė į koją. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Po 20 min. ten pat, namuose Draugystės g., 43-ejų dukters sugyventinis pastūmė 78-erių moterį, kuri nugriuvo ant grindų ir susižalojo nugarą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Tądien apie 22.30 val., Linkmenų sen., Salų k., namo kambaryje išgertuvių metu kilus žodiniam konfliktui, 38-erių vyras (girtumą tikrintis atsisakė) rankos kumščiu, nemažiau nei du kartus, trenkė į veidą neblaiviam 47-erių svainiui (2,98 prom.) ir sukėlė jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Rugpjūčio 29 d., apie 15.24 val., Ignalinos sen., Leileikų k., neblaivus 49-erių vyras (3,85 prom.), gyv. Leileikų k., savo neblaiviam 48-erių broliui  (3,35 prom.) ne mažiau kaip du kartus rankos kumščiu trenkė į nosį, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here