Skip to content

Smurtautojai smaginasi

MI informacija

Rugpjūčio 30 d. 48-erių moteris, gyv. Ignalinoje, Liaudies aklg., pareiškė, kad 2018-08-18, apie 22 val., namuose kilus konfliktui, smurtavo jos neblaivus buvęs 51-erių vyras. Prieš kelis mėnesius, galimai gegužės pabaigoje, vyras taip pat smurtavo prieš ją, sulaužė šonkaulius. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Tą pačią dieną 23-ejų ignalinietė, gyv. Švenčionių g., pareiškė, kad apie 16 val., namo virtuvėje kilus žodiniam konfliktui, smurtavo 25-erių sugyventinis, sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 1 d., apie 21.20 val., Vidiškėse, Melioratorių g., išgertuvių metu tarp neblaivių sugyventinių (35-erių moters – 3,29 prom., ir 43-ejų vyro – 2,53 prom.) kilo žodinis konfliktas, po kurio abu susimušė. Vyras moteriai sukėlė fizinį skausmą. Jis sulaikytas ir uždarytas į Utenos AVPK areštinę. Šis parašė priešpriešinį pareiškimą, kad sugyventinė jam nenustatytu daiktu trenkė per galvą ir taip sukėlė fizinį skausmą. Moteris taip pat sulaikyta ir uždaryta į Utenos AVPK areštinę. Pradėti du ikiteisminiai tyrimai, sugyventiniai, matyt, dabar bando susitaikyti, abu sėdėdami cypėje.

Kontrabanda slėpta krūmuose

VSAT Ignalinos rinktinės pasieniečiai šeštadienį Švenčionių r. aptiko du ryšulius, kuriuose buvo 2 tūkst. pakelių baltarusiškų rūkalų. Kontrabandininkai jas buvo paslėpę pakelės krūmuose. Ši vieta yra maždaug už kilometro nuo sienos su Baltarusija. VSAT kinologas su tarnybiniu šunimi patikrino šią vietovę ir apieškojo sienos su Baltarusija prieigas. Įtartinų daiktų ar asmenų nerasta, valstybės sienos pažeidimų nenustatyta. Dėl šio įvykio pradėta administracinė teisena.

Gelbėjo katiną

Ugniagesiai gelbėtojai Didžiasalyje, Agarinio g., panaudojus ištraukiamas kopėčias, iš medžio iškėlė katiną.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje