Skip to content

Aistras vėl kelia „Auksinio proto“ kovos

Po vasaros pertraukos antradienį  startavo naujas „Auksinio proto“ žaidimo sezonas, kuris tęsis iki gruodžio 4 d. Iš viso bus sužaista 14 žaidimų. „Žuvėdra“ antradienio vakarais vėl kais nuo ginčų prie komandų stalų, virpės nuo pergalingų šūksnių ir nusivylimo atodūsių. Susirinko tos pačios 9 komandos. Neatvyko vienintelė švenčioniškių komanda, o Vidiškių „Apuokai“ prisijungė subyrėjusios komandos „Ignalina united“ likučius.

Komandos pirmajame žaidime startavo labai skirtingai. Į priekį iš karto šoko „Rumpelštilchen“ („Nykštukai“) ir „Tundra“, pirmajame vakaro ture pelniusios po 16 taškų iš 20-ties. O štai tradiciškai stipri „Eurošprotų“ komanda gavo… apvalų nulį (?!). Kitos komandos sutartinai „perkando“ po 6–7 klausimus ir uždirbo po 12–14 taškų. Pirmąjį sezono žaidimą laimėjo „Tie patys“. Pradėję žaisti nuo septintos vietos po pirmojo turo, vėliau turnyro lentelėje vis kilo aukštyn ir tik paskutiniame ture išsiveržė į priekį, 1 tašku aplenkę „IPA ir prietelius“.

„Mūsų krautuvėlė“ šįkart įsteigė du prizus: užėmusiems pirmąją vietą atiteko maišas – 5 kg – lazdyno riešutų, o paskutinei gimnazistų komandai – tortas. Tad ir likti paskutiniais ne visada būna taip jau ir blogai.

R. Kajėno nuotr. ir lentelė 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje