Skip to content

Trečias kartas nemelavo…

MI informacija

Aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Utenos valdybos Ignalinos aplinkos apsaugos inspekcijos specialistai rugsėjo 20 d. gavo informaciją apie Aseko ežere pastatytus tris tinklus. Toks pranešimas buvo gautas ne pirmą kartą, iš šio ežero jau ne kartą buvo ištraukti bešeimininkiai tinklai, o pažeidėjui vis pavykdavo išvengti atsakomybės. 

Aplinkosaugininkai nutarė pasaugoti tinklų pastatymo vietą. Šį kartą pavyko pergudrauti pažeidėją. Nors šis veikė visiškoje tamsoje (apie 22 val.) ir be jokių šviesos šaltinių sugebėjo ne tik patikrinti tris pastatytus tinklus, bet ir pastatyti dar septynis. Pareigūnams pavyko nutraukti šią neteisėtą veiklą, tiesa, tinklai buvo ne itin ilgi, viso labo po 10–15 m. Bet į iš vakaro pastatytus tinklus jau buvo patekę 5 lydekos ir 2 lynai.

Iš pažeidėjo E. T. paimta medinė valtis, 10 tinklų, jam surašytas administracinio nusižengimo protokolas, kuris kartu su daiktais bus perduotas į  Utenos administracinių bylų nagrinėjimo ir teisės poskyrį nutarimui priimti. O įstatymas už šį pažeidimą numato nuo 120 iki 300 eurų baudą su pažeidimo įrankių ir priemonių konfiskavimu, be to, dar bus pateiktas 870 eurų ieškinys už gamtai padarytą žalą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here