Skip to content

TEATRE auGINAME ŽMOGŲ

MI informacija

Lietuvos kultūros taryba skyrė dalinį finansavimą Ignalinos kultūros ir sporto centro inicijuotam projektui „TEATRE auGINAME ŽMOGŲ“, kuriame pakviestos ir mielai dalyvauti sutiko visos rajono mokyklos, turinčios 9–12 kl. mokinių. Iš Ignalinos gimnazijos, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos, Vidiškių gimnazijos, Dūkšto mokyklos  mokinių suformuotos tikslinės projekto grupės nariai turės galimybę susitikti, mokytis ir bendrauti neformalioje aplinkoje su trijų profesionalių teatrų aktoriais ir režisieriais. Į projekte dalyvaujančių teatrų spektaklius nuo18 val. maloniai kviečiame ir kitus mokyklų bendruomenės narius bei besidominčius teatru.  

 

Projekto tikslas – suteikti pasitikėjimo, išlaisvinti asmenybę ir jo kūrybiškumą, padėti jaunam žmogui atrasti ir  įtvirtinti savąjį AŠ. Šiuo projektu tikimės mažinti  jaunimo kultūrinę atskirtį, ugdyti jų kūrybinį potencialą, gilinti žinias apie kultūros ir meno procesus bei suteikti žinių, kompetencijų asmeniniam tobulėjimui, visuomeninei ir kultūrinei saviraiškai bei veiklai.

Spalio 18 d., nuo 13 val.,teatras „NO THEATRE“ kviečia į kūrybines dirbtuves su režisieriaus, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos teatro dėstytojo Vido Bareikio jaunaisiais aktoriais. O vakare nuo 18 val. 100 žiūrovų turės galimybę pamatyti spektaklį „Sudie, idiotai“ ( pjesės autorius – Justas Tertelis, režisierius – Vidas Bareikis).

Lapkričio 11 d.,  nuo 13 val.,vaikų ir jaunimo teatrų festivalio „BILDUČIAI“ programoje projekto dalyvių laukia susitikimas su teatro „Atviras ratas“ aktoriais, o nuo 15 val. visus norinčius kviečiame į spektaklį „Brangioji mokytoja“ (pagal L. Razumovskajos pjesę, režisierė – Ieva Stundžytė).

Lapkričio 24 d., nuo 13 val.,rajono jaunuolius į susitikimą ir teatro laboratoriją kvies buvęs ignalinietis, dabar Oskaro Koršunovo teatro aktorius Eimantas Pakalka. Nuo 18 val. matysime puikiai tarptautiniuose festivaliuose įvertintą monospektaklį „Pamišėlis“, pagal N. Gogolio „Pamišėlio užrašus“, režisierius – Oskaras Koršunovas, vaidina Eimantas Pakalka.

Kūrybingas jaunas žmogus visada yra maksimalistas ir trokšta prisiliesti prie profesionalaus meno, susitikti su panašiais į save jaunais kūrėjais, kurie savo darbais, padrąsinančiu pavyzdžiu ar žodžiu padėtų pakelti jo savivertės kartelę, atsikratyti provincialumo ir kompleksų, suteiktų ryžto  ir žinių atskleisti  kūrybiškumą, drąsos išreikšti savo nuomonę ir t. t. Norėdami suteikti tokią galimybę kūrybiškiausiems, aktyviausiems ir žingeidžiausiems savo rajono mokiniams ir inicijuojame šį projektą „TEATRAS auGINA ŽMOGŲ“. Mūsų rajono moksleivių, mokytojų ir teatro mylėtojų  laukia trys turiningos dienos su profesionaliais teatrais. Laukiame!

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje