Skip to content

Vestuviniai žiedai: kaip juos išsirinkti?

MI informacija

Vestuvinių žiedų pasirinkimas neabejotinai yra vienas svarbiausių darbų vestuvių planavimo veiklų grandinėje. Tai ne tik aksesuaras, tai – meilės ir ištikimybės simbolis, kurį jaunavedžiai nešios visą gyvenimą. Kartais renkantis vadovaujamasi tik grožio kriterijumi, bet šis sprendimas, anot specialistų, nėra teisingas, nes reikia įvertinti ir „nematomus“ aspektus, kurie turės įtakos ilgainiui žiedus nešiojant.

Prieš keliaujant į juvelyrinių dirbinių saloną…

Taupykite savo laiką ir į juvelyrinių dirbinių salonus keliaukite jau žinodami tam tikrus aspektus. Pavyzdžiui, kokio metalo žiedų norite, kokios spalvos, ar domina klasika, ar originalūs sprendimai? Kodėl svarbu numatyti šiuos dalykus, įsitikinsite atėję į saloną, nes itin plačios žiedų pasirinkimo galimybės suglumins, gerąja prasme.

Tikslinga apie planuojamus aplankyti pasidomėti internete – naudokitės naujausių technologijų teikiamomis galimybėmis. Daug pasakyti gali atsiliepimai virtualioje erdvėje.

Taupantys savo brangų laiką turėtų vestuvinius žiedus pirkti internetu. Pavyzdžiui, juvelyriniai dirbiniai auksomeistrai.ltel. parduotuvėje itin išsamiai aprašyti, galėsite pasirinkti spalvas, dydžius tiek vyriškam, tiek moteriškam žiedui, taip pat žiedų faktūrą.

Kaina – vienas reikšmingiausių kriterijų

Žiedai – brangus pirkinys, tad jiems skiriama biudžeto dalis kruopščiai planuojama ir skaičiuojama. Nereikėtų vadovautis nepagrįsta išankstine nuostata, kad didesniuose juvelyriniuose salonuose vyrauja tik labai aukštos kainos. El. parduotuvėje auksomeistrai.lt vestuvinius žiedelius išsirinks kiekvienas klientas, kadangi kainų diapazonas labai platus.

Žiedo kainai įtakos turi ne tik pats metalas, bet ir žiedo storis, dydis. Jei pasirinksite žiedus su brangakmeniais, natūralu, kad teks sumokėti kur kas didesnę sumą. Ją padidinti gali ir papildomos paslaugos, pavyzdžiui, graviravimas.

Laikas – labai svarbus

Nereikėtų atidėlioti vestuvinių žiedų pirkimo. Net jei atrodo, kad tikrai žinote, ko norite, verta pasilikti laiko „rezervą“. Neretai nutinka taip, kad atvykę į saloną ar pradėję matuotis žiedus jaunavedžiai suvokia, kad jie nori visai ko kito, nei buvo numatę. Taigi, tada viskas prasideda nuo pradžių, o laikas kapsi…

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here