Skip to content

Degė pirtis

MI informacija

Spalio 17 d. Rimšėje, Visagino g. 23, užsiliepsnojo pirtis. Pranešimą ugniagesiai gavo 18.50 val. Atvykus, pastato stogas degė atvira liepsna. Pirtis  – 2-jų aukštų medinis pastatas, dengtas skarda. Sudegė ir išardytas stogas. Apdegė antro aukšto poilsio patalpos. Įvykis tiriamas.

Vieną sulaikė, du paspruko

Spalio 14 d. vakare VSAT Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai, naudodamiesi nešiojamu termovizoriumi, pasienio kaimo prieigose užfiksavo įtartiną judėjimą. Nešini ryšuliais, trys asmenys galimai neteisėtai perėjo valstybės sieną iš Baltarusijos į Lietuvą. Pažeidėjai pastebėjo artėjančius pasieniečius ir spruko. Vieną jų VSAT pareigūnai sulaikė, du pasišalino atgal į Baltarusijos teritoriją.

Įvykio vietoje rastos 6 dėžės, kuriose buvo 3000 pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Sulaikymo vietoje kinologas su tarnybiniu šunimi aptiko pamestą pasą, išduotą Baltarusijos piliečiui, tačiau ne sulaikytajam. Pastarajam dėl neteisėto valstybės sienos perėjimo  Ignalinos rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Taip pat baltarusiui dėl kontrabandos pradėta administracinio nusižengimo bylos teisena. Už tokį nusižengimą numatyta bauda nuo  2700 iki 6000 eurų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje