Skip to content

Sumušė nepilnametį

MI informacija

Spalio 18 d. Vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Utenos apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus vyr. specialistė pranešė, kad 2018-10-17 vakare, savo namuose 37-erių vyras, gyv. N. Daugėliškio sen., Rameikų k., sumušė nepilnametį sūnų (gim. 2003 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Kiti smurto proveržiai

Spalio 18 d., apie 19.10 val., 32-ejų vyras Aukštaičių g. du kartus trenkė 50-mečiui dėdei į veidą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Spalio 20 d., apie 14 val., namuose Ignalinoje, Liaudies g., konflikto metu neblaivus (2,49 prom.) 51-erių vyras konflikto metu smurtavo prieš neblaivią (1,93 prom.) 48-erių žmoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Vilniaus aps. VPK Švenčionių r. PK areštinę.

Mirtis

Spalio 20 d., apie 16 val., namuose Linkmenų sen., Naujasodžio k., Ežerų g., rastas 24-erių vyro kūnas be išorinių matomų smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here