Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Vairavo girti

Lapkričio 1 d., apie 20.10 val., kelyje Ignalina–Dūkštas, sustabdyto automobilio „Ford Transit“ 47-erių vairuotojui nustatytas 2,05 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę. 

Lapkričio 2 d., apie 19.26 val., pranešta, kad ties Astraviškių k. pastebėtas į griovį įvažiavęs automobilis. Policijos pareigūnams atvykus į įvykio vietą, nustatyta, kad automobilį AUDI A4, vairavo ne tarnybos metu, neuniformuotas, neblaivus (1,28 prom.) Lietuvos didžiojo kunigaikščio Algirdo mechanizuotojo pėstininkų bataliono 38-erių grandinis. Vyrui surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Smurtas

Lapkričio 3 d., apie 17.50 val., Dūkšto sen., Rudėniškių k., namuose neblaivus 61-erių vyras (girtumą tikrintis atsisakė) smurtavo prieš 58-erių žmoną. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Gaisrai

Spalio 31 d., apie 22.22 val., pranešta apie gaisrą Didžiasalyje. Ten jau atvira liepsna degė gelžbetoninių konstrukcijų angare sukrauti šieno rulonai. Šienas ištrauktas į atvirą teritoriją, pasitelkus savininko techniką. Sudegė ir sulieta vandeniu apie 150 vnt. rulonų šieno.

Lapkričio 1 d., 9.44 val., ugniagesiai iškviesti į Molykų k. (Mielagėnų sen.), kur degė gyvenamasis namas. Atvykus, iš medinio vieno aukšto namo veržėsi dūmai. Iki ugniagesių atvykimo, į lauką buvo išneštas nesąmoningas A. P. Namo kambaryje degė dvi lovos. Apdegė lovos, aprūko kambarys, patalpos išvėdintos. Kol atvyko GMP, nukentėjusiam ugniagesiai atliko dirbtinį kvėpavimą. Žmogus atsigavo, vykti į ligoninę atsisakė. Įvykis tiriamas.

Mirtis

Spalio 30 d., apie 16.59 val., Ignalinoje, Švenčionių g., namuose rastas 47-erių moters kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje