Skip to content

Dar viena porcija kontrabandinių cigarečių

MI informacija

Sekmadienio pavakarę VSAT Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai, naudodamiesi pasienyje įrengta vaizdo stebėjimo sistema, kontroliavo sienos su Baltarusija ruožą. Stebėdami ruožą pareigūnai pamatė, kaip iš miško Lietuvos pusėje prie apsauginės tvoros prieina du asmenys. Tuo pat metu Baltarusijos pusėje pasirodė trys ryšuliais nešini žmonės ir pradėjo juos per sienos liniją mėtyti esantiesiems Lietuvos pusėje.

Pasieniečiams žaibiškai sureagavus ir nuvykus į įvykio vietą, du Lietuvos pusėje buvę kontrabandininkai sulaikyti.Abu vyrai neturėjo asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų, tačiau VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad tai yra 21-erių ir 22-ejų Švenčionių r. gyventojai. Šalia pasieniečiai aptiko ir iš Baltarusijos įmestus 6 ryšulius, įvyniotus į polietileno plėvelę. Juose buvo 3000 pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais.

Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo abiem pažeidėjams pradėjo administracinę teiseną. Jiems gresia baudos nuo 4 iki 6 tūkst. eurų. Taip pat abiem vyrams už pakartotinai padarytus administracinius nusižengimus, pažeidžiant pasienio teisinį režimą reglamentuojančius teisės aktus, t. y. asmens tapatybės dokumentų neturėjimą, gresia baudos nuo 90 iki 100 eurų.

Vagystė 

Lapkričio 12 d., apie 10 val., 37-erių vyro pareiškė, kad pavogtas 33-ejų žmonos vardu registruotas automobilis „VW Golf“, kuris apgadintas paliktas Ignalinoje, Technikos g. Automobilis iki vagystės stovėjo Ignalinoje, Atgimimo g.. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rastas sprogmuo

Lapkričio 13 d., apie 8.55 val., buvusios Didžiasalio keramikos gamyklos teritorijoje rastas metalinis daiktas, panašus į sprogmenį. Įvestas planas SKYDAS. Atvykę Lietuvos kariuomenės J. Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai nustatė, kad rastas II pasaulinio karo laikų (150 mm) artilerijos sviedinys, kuris išvežtas ir sunaikintas Ignalinos sen., Kūjiškės k., žvyro karjere. Apie 14.38 val. planas SKYDAS baigtas. Įvykis registruotas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje