Skip to content

Džiugas Karklelis pagerino Lietuvos rekordą

Trečias kartas nemeluoja… Ši taisyklė pasitvirtino Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikui Džiugui Karkleliui, kuris šį savaitgalį vykusiose plaukimo varžybose Glivicėje (Lenkija) pagerino Lietuvos U15 amžiaus grupės rekordą, plaukdamas 400 m kompleksiniu plaukimu. Rekordas priklausė Džiugo vyresniajam treniruočių partneriui Erikui Kapočiui ir buvo pasiektas 2015 m. taip pat Lenkijoje, Poznanėje. 4 min. 42,64 sek. – toks rezultatas buvo realiai atakuojamas net tris kartus. 

Pirmas bandymas vyko vasarą, Lietuvos čempionate – čia pritrūkta 1,14 sek. Antrasis – prieš savaitę vykusiose varžybose Grace (Austrija), trūko tik akimirkos – 0,47 sek. dalių. Likus trims dienoms iki gimtadienio, Džiugas įgyvendino savo tikslą, nuo šiol rekordas yra lygus 4 min. 41,49 sek. Su šiuo rezultatu ,,Open“ kategorijoje IKSC auklėtinis iškovojo sidabro medalį.   

Įdomus faktas, kad Džiugas gyvena ir mokosi Švenčionių r. savivaldybėje, kuri neturi savo baseino. Prieš kelis metus Ignalinos ir Švenčionių r. savivaldybės pasirašė bendradarbiavimo sutartį, kuri atvėrė galimybes Švenčionių, Švenčionėlių, Pabradės vaikams ne tik mokytis plaukti ,,Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ projektuose, bet ir siekti aukštų rezultatų, lankant IKSC plaukimo sportines grupes. Didelė pagarba Džiugo tėveliams, kurie du kartus per dieną iš Švenčionėlių į Ignaliną vežioja savo sūnų į plaukimo treniruotes.

Dabar Džiugo laukia naujas iššūkis – patekti ir garbingai atstovauti Lietuvos plaukimo rinktinę 2019 m. Europos jaunimo olimpiniame festivalyje.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje