Skip to content

Iš įvykių suvestinių

Vagystė

Lapkričio 29 d. IĮ ,,Seknija“ savininkas iš Visagino pareiškė, kad apie 2 val., iš autobusų stovėjimo aikštelės Ignalinos autobusų stotyje pagrobtas įmonei priklausantis autobusas NEOPLANAS 316. Padaryta žala – 25 000 eur. Autobusas rastas Ignalinoje, gatvėje į miesto paplūdimį. Išmušti vis autobuso langai (žiūr. nuotr.). Ne autoįvykio metu, o tyčia. Gal kerštas, kitaip tokį vandalizmo veiksmą sunku paaiškinti. Vyksta tyrimas.

Girtas kaip lapas

Lapkričio 28 d., apie 21.25 val., Strigailiškyje, Gaveikėnų g., sustabdytas automobilis „Chrysler Stratus“, kurį vairavo neblaivus (nesugebėjo pasitikrinti girtumą) 32-ejų vyras, gyv. Ignalinos r. Paimtas kraujo alkoholio kiekiui nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras uždarytas į Utenos apskr. VPK areštinę.

Sudegė automobilis

Lapkričio 22 d., 23.35 val., iš Zablatiškės žmogus pranešė, kad mato didelę liepsną. Atvykę ugniagesiai rado beveik sudegusį automobilį „VW Golf“. Sudegė visos degios mašinos detalės.

Lapkričio 28 d., 5.09 val., pranešta apie gaisrą Kelpučių k. (Tverečiaus sen.). Atvykus ugniagesiams, ten atvira liepsna degė medinis gyvenamasis, vieno aukšto namas su priblokuotu mediniu priestatu. Namo ir priestato stogo danga šiferinė. Pastatas ir viduje buvę namų ir ūkio apyvokos daiktai sudegė. Įvykis tiriamas.

Vagystė Ignalinos… kaime

Lapkričio 26 d. pranešta apie vagystę Ignalinos kaime. Ten nepažįstama moteris iš 76-erių senjorės pavogė 900 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Parašę „Ignalinos kaime“ nesuklydome, ši vietovė yra Zarasų r., Degučių sen. Įdomi tuo, kad tai viena iš penkių Ignalinų, esančių Lietuvoje ir viena iš dešimties, esančių Europoje.

J. Baltakio nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje