Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Smurtas

Gruodžio 6 d., apie 14.37 val., 84-erių moteris pareiškė, kad namuose Naujasodžio k., Paplūdimio g., smurtavo 50-metis sūnus, sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Gruodžio 11 d. 48-erių moteris, gyv. Ignalinoje, Technikos g., pareiškė, kad apie 15.28 val. Technikos g. prie daugiabučio namo lauke, konflikto metu užpuolė kaimynė ir sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gruodžio 12 d., apie 17.10 val., Dūkšto sen., Dvarykščiaus k., namuose kilus žodiniam konfliktui tarp neblaivių: 72-ejų tėvo (0,96 prom.) ir 47-erių sūnaus (2,49 prom.), pastarasis vieną kartą rankos kumščiu trenkė į smilkinį savo tėvui, taip jam sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į Utenos AVPK areštinę. 

Grasino papjauti

Gruodžio 12 d., apie 9.20 val., Ignalinoje, Atgimimo g., 65-erių vyras užsipuolė vyrą ir moterį, grasino papjauti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Gruodžio 9 d., apie 9.10 val., Naujojo Daugėliškio sen., Pročiūnų k., namuose rastas 77-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje