Skip to content

Naujasis rajono policijos vadovas – daugkartinis bėgimo čempionas

Lina RAGINYTĖ

Sausio 8 d. Ignalinos policijos komisariate pradėjo darbą naujas komisaras Algis Masevičius. Naujojo vadovo pristatyme dalyvavo Ignalinos rajono savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis, Utenos aps. VPK viršininkas Vytautas Vaiškūnas, kurie pasveikino paskirtąjį vadovą ir palinkėjo jam sėkmingos tarnybos. 

Meras naujajam vadovui padovanojo Ignalinos rajono žemėlapį. Anksčiau A. Masevičius vadovavo Molėtų rajono policijos komisariatui, kuriame ir pradėjo pareigūno karjerą prieš 29-erius metus.

Buvęs Ignalinos PK viršininkas Dainius Šidlauskas tą pačią dieną  pradėjo tarnybą Zarasų r. PK viršininko pareigose. Molėtų rajono policijos komisariatas taip pat turi naują vadovą – Vitalį Kutkauską, kuris prieš tai vadovavo Zarasų rajono policijos komisariatui.Įdomu ir tai, kad apskrities rajonuose dirba net trys policijos viršininkai ignaliniečiai – Molėtuose, Zarasuose ir Visagine (Jonas Cicėnas), ignalinietis yra ir vienas iš Utenos AVPK viršininko V. Vaiškūno pavaduotojų Saulius Navarskas.

1967 m. Molėtų rajone gimęs komisaras A. Masevičius visą laiką su šeima gyveno ir dirbo tame pačiame rajone. Maksimaliai ilgai, 10 metų (dvi kadencijas), A. Masevičius vadovavo Molėtų policijos komisariatui ir jau iš anksto žinojo, kad baigiantis kadencijai, bus paskirtas į kitą komisariatą. „Tai nebuvo man staigmena, sukelianti stresą. Žinojau ir ruošiausi tam. Kita vertus, Molėtus ir Ignaliną skiria vos 40 min. kelias. Kol kas į darbą važinėsiu, o ateityje gali būti, kad persikelsime gyventi į Ignaliną“, – svarstė A. Masevičius. 

Naujasis policijos vadovas jau antrąją darbo dieną išbandė ir Ignalinos PK įrengtą išties puikią pareigūnų treniruočių salę. Juk vienas iš svarbiausių pareigūno sėkmingo darbo kriterijų – gera sveikata ir puiki fizinė forma. 

A. Masevičius – daugkartinis Lietuvos čempionas. Pradėjęs aktyviai sportuoti nuo 14-os metų, jis netrukus ėmė „skinti“ rekordus. Daug kartų čempionu tapęs tarp jaunimo, 1986-ųjų vasarą jis jau ir suaugusiųjų grupėje tapo čempionu. A. Masevičius laimėjo 400 metrų bėgimą bei su Lietuvos rinktine tapo abiejų olimpinių estafečių – 4×100 m ir 4×400 m varžybų nugalėtoju. Buvo pasiekęs kandidato į sporto meistrus lygio rezultatą. Jo asmeninis 400 m rekordas – 48,2 sekundės ir būtų patekęs į visų laikų geriausių Lietuvos rezultatų dvidešimtuką, tačiau jo asmeninis rekordas fiksuotas rankiniu chronometru, todėl į geriausiųjų sąrašą neįrašytas. 

Išsamiai apie naująjį komisarą – jo planus, pomėgius ir patirtį skaitykite kitame MI numeryje. 

Autorės nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here