Skip to content

Ignalinos kraštas bus pristatomas parodoje „Adventur 2019“

Sausio 25–27 d. Litexpo parodų centre Vilniuje vyks svarbiausias metų turizmo renginys – tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda ADVENTUR. Šiemet jos tema „Potyrių turizmas“,  kviečiantis sužinoti, atrasti ir pajausti kelionių džiaugsmą bei pildyti savo patirčių ir įvairiausių potyrių kolekciją. Čia laukiami visi besidomintys naujomis turizmo galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, norintys susiplanuoti įdomiausias keliones, aktyvaus laisvalaikio entuziastai, ieškantys naujų idėjų bei maršrutų. Šiandieninis keliautojas tradicines poilsio formas keičia į autentiškus maršrutus ir emocinę patirtį.

Šiemet parodoje  prisistatys dalyvaus daugiau nei 300 dalyvių iš 19 pasaulio šalių. Mūsų rajonas taip pat kasmet dalyvauja. Kaip sakė Ignalinos rajono turizmo informacijos centro direktorė Marija Gerejeva, šiemet Ignalina pirmą kartą prisistatys bendrame „Ežerų krašto“ stende kartu su Utena, Anykščiais, Zarasais ir Molėtais. Tai  jau išbandyta kitose parodose ir patirtis parodė, kad buvimas kartu yra naudinga, stipru, labiau pritraukia lankytojus ir apsimoka finansiškai.

Ignalinos kraštas parodoje bus pristatomas naujai išleistu leidiniu „Ignalinos turizmo gidas“, kuriame siūloma aplankyti kelias dešimtis objektų, išbandyti įvairias pramogas ir paslaugas. Taip pat parodoje bus pristatytas ir leidinys, išleistas būtent šiai parodai „Ignalina. Patirk“, kuriame kviečiame pažinti lankomus objektus per skirtingus potyrius – įsimylėti devynių ežerų apsuptą miestą, nugalėti baimės aukštį ir, įkopus į apžvalgos bokštą, grožėtis gamtos peizažais, pasilepinti Ignalinoje išgaunamo mineralinio vandens sūkurinėje vonioje, išragauti įvairių skonių… ir t. t. Sekmadienį parodoje koncertuos Ignalinos muzikos mokyklos ansamblis „Nendrelė“ ir Kultūros ir sporto centro pramoginių šokių kolektyvas „Viva“. Bitininkystės muziejus pristatys edukacines programas.

Jei apsilankysite parodoje, galėsite dalyvauti viktorinose ir laimėti viešnagių Paliesiaus dvare, turizmo sodyboje „Tiki in“ Palūšėje ir kitų prizų. Mūsų krašto pristatymas parodoje „Adventur 2019“, kaip sakė M. Garejeva,  yra gera reklama ir investicija į rajono įvaizdį, turizmo ir verslo kontaktų užmezgimo galimybė. Ši paroda yra pirmas tokio pobūdžio renginys šiais metais. Bet jau po savaitės Ignalinos kraštas bus pristatytas ir Rygoje vyksiančioje parodoje „Balttour“, o dar vėliau parodoje Taline „Tourest“.

Parodos darbo laikas:

Sausio 25, 26 d. – 10–19 val.

Sausio 27 d. – 10–17 val.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje