Skip to content

Avarijoje sužaloti du žmonės

MI informacija

Sausio 23 d., apie 16.48 val., kelyje Ignalina–Dūkštas, automobilis „Audi A6“, vairuojamos blaivios 66-erių moters, gyv. Kazitiškyje, Parko g., susidūrė su automobiliu VW TRANSPORTER, kurį vairavo blaivus 59-erių vyras, gyv. Ignalinoje, Šilo g.. Eismo įvykio metu nukentėjo ir į VšĮ VISAGINO LIGONINĘ pristatyta automobilio „Audi A6“ vairuotoja, kuri dėl kojos blauzdikaulio lūžio paguldyta į Chirurgijos skyrių ir automobilio VW TRANSPORTER 28-erių keleivis, gyv. Kazitiškio sen., Serapiniškės k., kuris dėl daugybinių sumušimų po med. pagalbos suteikimo Priėmimo skyriuje išleistas gydytis į namus.Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisrai

Sausio 18 d., 19.46 val., Dūkšto sen., Gerkonių k. užsidegė automobilis „Grand Cherokee“. Atvykus, atvira liepsna degė variklio skyrius. Jis išdegė, aprūko prietaisų skydelis ir automobilio salonas.

Sausio 20 d., apie 20.25 val. pranešta, kad Linkmenų sen., Peliagrindos k. dega  pirtis (sauna). Atvykus, ji degė atvira liepsna. Sudegė stogas, išdegė vidus. Įvykis tiriamas.

Sausio 21 d., 9.11 val., ugniagesiams pranešta, kad Didžiasalyje (Dūkšto sen.) dega pirtis. Atvykus, medinis statinys degė atvira liepsna. Pirtis sudegė visiškai. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here