Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Promilės prie vairo

Kovo 17 d., apie 2.07 val., kelyje Dūkštas–Visaginas, neblaivus 24-erių vyras (1,62 prom.) vairavo automobilį „Renault Clio“. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vėl kontrabanda

Ketvirtadienį vakare VSAT Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai pasienyje nešiojamu termovizoriumi užfiksavo du asmenis su ryšuliais. Jie atvira vietove traukė į Lietuvos teritorijos gilumą. Abu nešikus VSAT pareigūnai užklupo netikėtai. Jų gabentuose nešuliuose iš viso rasti 2 tūkst. pakelių cigarečių „Fest“. Rūkalai pažymėti baltarusiškomis banderolėmis. Asmenų apžiūros metu paaiškėjo, jog 27 ir 37 metų Vilkaviškio r. gyventojai prie sienos su Baltarusija atvyko iš anksto pasirūpinę radijo stotele ir termovizoriumi. Neabejojama, kad pastarasis prietaisas skirtas stebėti ruožą, kuriame patruliuoja VSAT pareigūnai. Vyrams dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką pradėtos administracinės teisenos. Už tai jiems gresia baudos nuo 5200 iki 6000 eurų. Vilkaviškio gyventojai po apklausos paleisti ir turės atvykti į jų bylą nagrinėsiantį teismą.

Praneša PGT

Kovo 16 d., 14.24 val., pranešta apie gaisrą AB „Vilpra“ parduotuvėje, įsikūrusioje Ignalinos autobusų stotyje. Atvykus, nuomojamoje patalpoje degė sandėliavimo patalpa. Gaisro metu išdegė sandėliavimo patalpa, sudegė joje sukrautos prekės, išdegė perdanga, aprūko visos parduotuvės patalpos, sulietos ir aprūko visos viduje buvusios prekės. Įvykis tiriamas.

Kovo 15 d., 5.56 val. pranešta, kad Didžiasalyje, Salos g., dega ūkinis pastatas. Atvykus paaiškėjo, kad atviroje teritorijoje dega šiukšlės ir krūmai.

Kovo 15 d., 11,04 val., Paplovinio ežere Ignalinoje suteikta pagalba Veterinarijos tarnybai. Ežere, 150 m nuo kranto, ant ledo gulėjo negyva gulbė. Ji nunešta iki kranto, padėta nuvežti iki Veterinarijos tarnybos pastato.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje