Skip to content

Aplaidus apskaitos tvarkymas

MI informacija

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas, pagal požymius nusikaltimo, numatyto LR BK 183 str. 2 d. (LR BK 183 str. turto pasisavinimas). Ikiteisminis tyrimas pradėtas, susipažinus su UAB IGELA pareiškimu, kuriame nurodyta, kad atlikus materialinių vertybių patikrinimą bendrovės sandėlyje Ignalinoje, Švenčionių g., nustatytas trūkumas 13 644,07 eurų. Atsakingi materialiai asmenys bendrovėje buvo du vyrai. Atliekant ikiteisminį tyrimą buvo gauta 2019-02-19 specialisto išvada, kurioje nurodyta, kad UAB IGELA padalinyje „Statybų duona“, materialinių vertybių apskaita nuo 2017-01-02 iki 2017-10-17 buvo tvarkoma nesilaikant įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Girta avarija

Kovo 19 d., apie 12.25 val., kelyje Mikalavas–Paringys–Bernotai–Gilūtos, neblaivus (3,01 prom.) 40-metis vyras, vairuodamas automobilį FORD MONDEO, jo nesuvaldė ir nuvažiavo nuo kelio sankasos. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskr. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisras

Kovo 20 d., 12.17 val. pranešta, kad Linkmenų sen., Sidariškių k., dega gyvenamasis namas. Atvykus, iš mūrinio 2-jų aukštų namo veržėsi dūmai. Rūsyje išdegė įrengta pirtis, aprūko patalpos. Įvykis tiriamas.

Smurtas

Kovo 20 d., apie 18.45 val., namuose Gilūtų k., Paupio g., konflikto metu neblaivus (1,13 prom.) 50-metis vyras smurtavo prieš 37-erių sugyventinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę. 

Mirtis

Kovo 20 d., apie 22.43 val., Naujojo Daugėliškio k., Jaunimo g., savo namuose rastas 60-metės moters kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here