Skip to content

Džiugas Karklelis – kandidatas į Lietuvos plaukimo meistrus

Ignalinos baseine išugdytas dar vienas kandidatas į Lietuvos plaukimo sporto meistrus. Juo tapo penkiolikmetis plaukikas – Džiugas Karklelis. Kovo 27–31 d. Dubline vykusiame atvirajame Airijos plaukimo čempionate, Džiugas 400 m kompleksiniu plaukimu nuplaukė per 4 min. 46,74 sek. ir iškovojo penktąją vietą, o 200 m krūtine užfiksavo 2 min. 28,92 sek. rezultatą ir liko dvyliktas. Abu šie rezultatai viršijo kandidato į Lietuvos plaukimo sporto meistrus normatyvus. Džiugas sustiprino savo pozicijas atrankoje į Europos jaunimo olimpinį festivalį, kuris vyks šių metų vasarą Baku (Azerbaidžanas).

Dubline dalyvavo ir asmeninius rekordus taip pat pagerino Donatas Kujelis. Penkiolikmetis plaukikas 100 m laisvuoju stiliumi nuplaukė per 56,53 sek., o 50 m tuo pačiu stiliumi – per 25,83 sek.

Priminsime, kad Ignalinos kultūros ir sporto centras yra išugdęs 2 Lietuvos plaukimo sporto meistrus: Dovilę Mikoliūnaitę ir Eriką Kapočių bei 4 kandidatus į Lietuvos plaukimo meistrus: Sarą Aškinytę, Eimantą Mačėną, Evitą Mudėnaitę ir Džiugą Karklelį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje