Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Smurtas

Balandžio 4 d., apie 15.12 val., Vidiškėse, Melioratorių g., bute neblaivus 43-ejų sugyventinis (1,97 prom.) kilusio konflikto metu smurtavo neblaivios 34-erių sugyventinės (3,10 prom.) atžvilgiu, taip sukeldamas fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos AVPK areštinę.

Praneša ugniagesiai

Rašyk nerašęs, rėk nerėkęs, o žolė tebedega. Balandžio 5 d. 250 arų žolės išdegė Dūkšto sen., Medeišių k., 60 arų – Juodagalvių k. (Mielagėnų sen.), 300 arų – N. Daugėliškio sen., Gervelių k.

Balandžio 7 d. 35 arai pievos išdegė Rimšės sen., Pūškų k.

Balandžio 8, 9 d. ugniagesiai dvi dienas kovojo su ugnimi Didžiasalyje. Nuo degusios žolės (išdegė apie 3000 arų) apdegė krūmai ir sudegė 20 šieno ritinių. Šie ilgai smilko, tad teko gesinti ir kitą dieną. Įvykis tiriamas.

Mirtys

Balandžio 5 d., apie 11 val., Dūkšto sen., Kaniūkų k., savo sodo namelyje rastas 78-erių vyro kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mierties priežasčiai nustatyti.

Balandžio 9 d., apie 14.25 val. pranešta, kad Strigailiškyje, Gaveikėnų g., savo namuose rastas 40-mečio vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje