Skip to content

Teatras IKI – vėl tarp geriausių!

MI informacija

Kas dvejus metus Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrai renkasi į savo tradicinę šventę-apžiūrą „Šimtakojis“. Prieš porą metų „Šimtakojis“ buvo užsukęs ir į Ignaliną. Šiemet jis vėl pražygiavo per Lietuvą ir sukvietė 48 jaunimo bei 24 vaikų teatrus į 4 regionines šventes. 

Balandžio 5-ąją Ignalinos gimnazijos teatras IKI Širvintose parodė spektaklį „Verksnių klubas“, sukurtą pagal 2018-ųjų Metų knygos paaugliams pripažinimą pelniusios rašytojos Ilonos Ežerinytės apysaką. Praėjusią savaitę iš Lietuvos nacionalinio kultūros centro atskriejo džiugi žinia – teatras IKI Lietuvos vaikų ir jaunimo teatrų šventėje-apžiūroje „Šimtakojis“ vėl tapo LAUREATU!  

Balų lentelėje kartu su Pasvalio jaunimo teatru „Drama“ ignaliniečiai  dalijasi 4–5 vietomis ir yra pakviesti į baigiamąją šventę, kuri vyks Birštone balandžio 28-ąją ir čia bus parodyti 7 geriausi spektakliai jaunimui bei įteikti apdovanojimai – diplomai ir „Šimtakojo“ statulėlės. Iš viso laureatais paskelbti 17 jaunimo teatrų, o spektaklius pakviesti parodyti tik pirmas septynetas, surinkęs daugiausia komisijos balų. 

Teatras IKI ir jo vadovė Jolanta Narbutaitienė nuoširdžiai dėkoja Ignalinos gimnazijai ir Ignalinos kultūros ir sporto centrui už visokeriopą palaikymą ir galimybę parodyti savo darbus už mūsų miesto ribų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here