Skip to content

Iš įvykių suvestinių

MI informacija

Sukčiavimas

Balandžio 21 d., apie 8.43 val., 40-metis vyras pareiškė, kad į moters „Swedbank“ banko sąskaitą pervedė 1250 eurų, kad jos vyras pareiškėjui nupirktų namelį ant ratų. Namelis ant ratų nebuvo nupirktas ir pervesti pinigai negražinti. Padaryta 1250 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Promilės prie vairo

Balandžio 18 d., apie 10.30 val., Rimšės sen., Magunkų k., VSAT pareigūnai sustabdė automobilį „Peugeot 806“, kurio 55-erių vairuotojui, gyv. Visagine, Taikos pr., nustatytas 1,69 prom. girtumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Balandžio 19 d., apie 17.15 val. Ignalinoje, Draugystės g., patikrinimui sustabdyto automobilio „Seat Alhambra“ nepilnamečiam vairuotojui (gim. 2002 m.), gyv. Rimšėnų k., nustatytas 2,48 prom. girtumas. Jaunuolis perduotas motinai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Primušė nepilnametį

Balandžio18 d., apie 22.47 val., 36-erių moteris, gyv. Rimšėje, Rimšės g., pareiškė, kad tądien, apie 20 val., jos 14-mečiui sūnui būnant Visagine, Draugystės g., nepažįstamas, akivaizdžiai neblaivus, apie 30-ties metų amžiaus vyras pradėjo konfliktuoti su paaugliu, ranka stūmė jo galvą, kol ji atsitrenkė į metalinę tvorą, po to kumščių trenkė į nugaros sritį, taip sukeldamas nepilnamečiui fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Išėjo ir negrįžo

Balandžio 19 d., apie 8 val. Ignalinoje, P. Cvirkos g., iš savo namų išėjo ir negrįžo 55-erių vyras, jo buvimo vieta nėra žinoma.Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Balandžio 22 d., apie 5.40 val. Ignalinoje, Aukštaičių g., savo bute mirė 60-metis vyras, kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Gaisras

Balandžio 20 d., 5.45 val., pranešta apie degantį namą Rimšėje. Namas apleistas, negyvenamas. Atvykus ugniagesiams medinis, vieno aukšto namas, buvo beveik sudegęs. Įvykis tiriamas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here