Skip to content

Mūsų plaukikų pasiekimai Alytuje ir Inčukalnyje

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

Du savaitgalius iš eilės Ignalinos plaukikai dalyvavo varžybose ir grįžo iš jų su medaliais. Balandžio 12–13 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunių ir jaunučių čempionatas, o balandžio 20 d. mažame Latvijos miestelyje Inčukalnyje – draugiškos tarptautinės mažųjų plaukikų varžybos.

Alytuje ant prizininkų pakylos tris kartus lipo Džiugas Karklelis. Lietuvos jaunių čempionate jis iškovojo sidabro medalius plaukiant 100 m ir 200 m krūtine bei bronzos medalį – 200 m nugara rungtyje. 

Net septyniolika Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikų dalyvavo tarptautinėse plaukimo varžybose Inčukalnyje. Dieną prieš varžybas pasisėmę gerų emocijų Rygos zoologijos sode, dalyvavę boulingo turnyre, šeštadienį vaikai stojo į kovą plaukimo takeliuose. Trečiąją vietą plaukiant 50 m laisvuoju stiliumi iškovojo Kornelija Jankovičiūtė, o dvigubai ilgesnėje distancijoje tuo pačiu stiliumi, taip pat bronzos medalis, atiteko Dovydui Platov.

Šiuo metu geriausi mūsų plaukikai išvykę į treniruočių stovyklą Elektrėnuose ir ruošiasi Lietuvos suaugusiųjų plaukimo čempionatui, kuris balandžio 25–27 d. vyksta Kaune.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here