Skip to content

„Auksinio proto“ sezono čempionais tapo Vidiškių „Apuokai“

Rytis KAJĖNAS

Paskutinį šio sezono žaidimą laimėjo komanda APUOKAI, tapę naujaisiais rajono čempionais! Antrąją vietą bendroje įskaitoje užėmė TIE PATYS, o treti liko RUMPELŠTILCHEN („Nykštukai“), išlaikę praėjusio sezono laimėtojų VĖŽYS NEINA ATGALIOS spaudimą. 

Žaidimo pradžioje liejosi sveikinimai žaidimo dieną gimtadienį šventusiai žaidėjai ir aktyviai protų mūšio rėmėjai Vilmai iš komandos „Tie patys“, o komanda RUMPELŠTILCHEN šiai komandai dovanojo tortą, kaip gausiausiai rėmėjai.  

Pasibaigus vakaro mūšiui, rajono savivaldybės mero pavaduotojas Manfredas Žymantas sveikino žaidime dalyvavusias komandas, džiaugėsi organizuojamu renginiu ir kvietė dar aktyviau jame dalyvauti. Jis savivaldybės vardu visoms komandoms įteikė šakočius, prizininkams tortus, o 4 vietos laimėtojams – puodelius su Ignalinos simbolika, kuriuos dovanojo „Mūsų krautuvėlė“. Pirmos vietos laimėtojams Paliesiaus dvaras įsteigė bilietus į dvare vyksiančius koncertus, o „Žuvėdra“ – dovanų čekį. Kitos komandos iš pačių žaidėjų surinkto prizinio fondo taip pat gavo „Žuvėdros“ dovanų čekius. Visi prizininkai galės džiaugtis laikraščio „Mūsų Ignalina“ prenumerata iki šių metų pabaigos, o 2-ąją vietą užėmusiai komandai Ignalinos kredito unijos atstovė įteikė naujausius fotoalbumus su Ignalinos rajono vaizdais iš paukščio skrydžio. Ūkininkai Danguolė ir Zigmantas Kajėnai 3-osios vietos laimėtojams dovanojo pasiplaukiojimą Palūšėje laivu KAJSA, o 5-ąją vietą užėmusieji nuo Ignalinos rajono turizmo ir informacijos centro dar gavo tušinukų su Ignalinos simbolika. Smagu, kad atsirado ir slaptas rėmėjas, kuris drąsiausiems ir jauniausiems žaidimo dalyviams – LAS VIDIŠKĖMS – padovanojo „Žuvėdros“ pramogų parko kuponą. 

„Mūsų krautuvėlė“ tradiciškai turėjo dovanų vedėjui ir teisėjui. Tad dar kartą nuoširdus ačiū visiems rėmėjams už gausias dovanas, „Žuvėdrai“ dėkojame už žaidimui organizuoti skiriamas erdves, „Žuvėdros“ padavėjoms – už kantrybę, žaidėjams – už dalyvavimą žaidimuose net ir tuomet, kada lauke šilta ir nelabai į vidų traukia. Ačiū vedėjai Miglei ir jos pavaduotojui Matui. 

Gerų atostogų, geros vasaros ir iki kitų susitikimų rudenį! 

Autoriaus nuotr. ir lentelė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here