Skip to content

Sudegino automobilį

Parengė Jonas BALTAKIS

Gegužės 17 d., apie 19 val., šalia garažų Strigailiškyje, Centro g., įtariama tyčia sudegintas automobilis SUZUKI BALENO, priklausantis 42-ejų moteriai, gyv. Strigailiškyje, Gaveikėnų g.. Padaryta 600 eurų žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Neblaivus 54-erių įtariamasis, to paties kaimo gyventojas (1,33 prom.) sulaikytas ir uždarytas į Utenos apskrities VPK areštinę.

Vairavo girtas

Gegužės 19 d., apie 21.10 val., Antagavės k., Rudinės g., neblaivus 51-erų vyras vairavo automobilį „Audi A6“. Medicininės apžiūros metu asmuo pateikė kraujo tyrimą neblaivumui nustatyti. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę. 

Vėl kontrabanda

Vėlų ketvirtadienio vakarą VSAT Ignalinos pasienio rinktinės Specialiosios paskirties komandos pareigūnai, turėdami informacijos iš Kriminalinės žvalgybos skyriaus kolegų, surengė pasalą tarp Medinų ir Raščiūnų kaimų. Pasieniečiai pastebėjo miško takeliu link Raščiūnų palei vandens griovį einančius tris asmenis su nešuliais. VSAT pareigūnams iššokus iš pasalos ir pareikalavus sustoti, du vyrai pakluso, o trečias metė nešulį ir leidosi bėgti. Tolėliau buvusių pasieniečių įspėjimai bėglio nesustabdė. Jis perbrido griovį ir nėrė į krūmais apžėlusią tankmę. Į pagalbą pasitelktas kinologas su tarnybiniu šunimi apieškojo vietovę, tačiau paieška rezultatų nedavė.

Patikrinę dviejų sulaikytų vyrų tapatybes, pasieniečiai nustatė, kad tai 32-ejų Švenčionių r. gyventojas ir 33-ejų Baltarusijos pilietis. Patikrinus jų nešulius, prie kurių buvo pritvirtintos savadarbės petnešos, paaiškėjo, kad kontrabandininkai gabeno 4500 pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pažeidžiant nustatytą tvarką VSAT pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už tokį nusikaltimą gresia baudos arba laisvės atėmimas iki 8 metų. Baltarusį teismas leido suimti trims mėnesiams. Iš Švenčionių r. gyventojo paimti dokumentai, o paskyrus kardomąją priemonę – rašytinį pasižadėjimą neišvykti – jis buvo paleistas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here