Skip to content

Kompleksinę įskaitą įvykdė 46 plaukikai

Gegužės 23 d. įvyko Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikų kompleksinės įskaitos apdovanojimai. Per 2018–2019 mokslo metus sportininkai turėjo atsiskaityti visus keturis plaukimo stilius: nugara, laisvuoju stiliumi, krūtine ir peteliške. 

Atsižvelgiant į plaukikų amžių, buvo susumuoti taškai ir nustatyti nugalėtojai, prizininkai ir kitų vietų laimėtojai. 46 jaunieji sportininkai, įvykdę kompleksinę įskaitą, buvo apdovanoti prizais, o trys geriausi berniukai ir trys geriausios mergaitės – dar ir taurėmis. Tarp mergaičių pirmąją vietą iškovojo Augustė Rakitinaitė, antra liko Justina Jurgelevičiūtė, trečiąją vietą užėmė Kornelija Jankovičiūtė. Tarp berniukų nugalėtoju tapo Erikas Kapočius, antras liko Džiugas Karklelis, trečiąją vietą užėmė Donatas Kujelis. Plaukikams taures įteikė IKSC direktorius Darginas Mikėnas.

Kitą dieną po prizų įteikimo, penktąją vietą kompleksinėje įskaitoje iškovojęs Matas Šurna, vyko į Kauną pasitikrinti jėgų Lietuvos vaikų plaukimo pirmenybėse. Tarp savo bendraamžių kovojęs IKSC plaukikas užėmė ketvirtąją vietą 200 m kompleksiniu plaukimu (tarp 28 dalyvių) ir septintąją vietą 100 m laisvuoju stiliumi (tarp 101 dalyvio). 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje