Skip to content

Apie pretenzingas mažumas

Irena ŠALTIENĖ

Bolševikai buvo užsimoję panaikinti turtinę nelygybę. Beveik 100 metų geruoju ir bloguoju propagavo tokio socialinio eksperimento vertybes. Nepavyko. Apsisuko istorijos ratas ir vėl grįžta prie išgirto prakeikto kapitalizmo. Žmogus turtą užgyvena savo pastangomis: vieniems geriau pasiseka, kitiems prasčiau ir nieko čia nepadarysi. Turtingi visi vienodai niekada nebus. Taškas. Susitaikėm.

O va dabartinės Europos galvočiai ,,pasikėlė“ dar aukščiau, siūlydami ir reikalaudami atsisakyti gamtos sukurto vyriškumo ir moteriškumo. Jiems, tiems išminčiams, atrodo ,,kad gamtos sukurtas priešingas lytis ir jų sąveiką galima ignoruoti, nes vėl atsiranda nelygybė Nėra vyrų ir moterų, yra tik biologinės būtybės – žmonės. Net mokykliniuose vadovėliuose jau vengiama tokių pavyzdžių, kad berniukas žaidžia su mašinytėmis, mergaitės – su lėlytėmis. Iki šiol lyg ir normalu buvo taip galvoti.

Kadangi gamtoje esama išimčių, jų gali būti (ir yra, ir visada buvo), jų esama ir žmonėse, nes žmogus – gamtos dalis. Tebūnie ir gėjai, ir lesbietės, heteroseksualai ir transvestitai ir dar kitokie… Jeigu jiems tai gerai, vadinasi, tokia jų prigimtis, irgi gamtos sutverta, todėl neleistina nei iš jų šaipytis, nei juos smerkti. Argi kyla kam nors noras tyčiotis iš žmogaus, kurio akys mėlynos, rudos, žalios… Visi savaip vertingi ir savaip gražūs. Bet nei mėlynakiai, nei rudaakiai nesibūriuoja į eisenas su vėliavomis žygiuoti pasaulio miestų gatvėmis, norėdami pasirodyti, kokie jie ypatingi, tarsi jie būtų kažkuo geresni už kitus. Tradicinių vyro ir moters santykių žmonėms tai neatrodo nei gražu, nei padoru… Todėl jie purkštauja, nenorėdami pripažinti to, kas jiems atrodo nenormalu. Šitaip visuomenėje atsiranda konfliktai, visai bereikalingi. Kuo daugiau prieš tuos gėjų paradus šūkausim, tuo energingiau jie protestuos. Protingiausia būtų jų nematyti, jų  viešą veiklą ignoruoti. Dabar suveikia visuomenės dėsnis: ,,Uždraustas vaisius saldesnis“.

Blogiausias tokių seksualinių mažumų ženklas, siunčiamas gyventojams: ,,Niekis ta šeima, niekis tie vaikai, svarbiausia mes propaguojame štai tokį malonumą: vyras su vyru (gėjai), moteris su moterimi – (lesbietės). Išbandykit ir jūs“ (koks noras dalintis malonumų patirtimi?). Tokia yra jų meilė. Tebūnie. Bet kad tokia meilė tuščiažiedė, ji nieko nekuria, iš jos neatsiranda naujas žmogus, galėsiantis pratęsti mūsų gentį. Jeigu taip mylėsis visa žmonija, tai ir bus Paskutiniojo teismo diena, nes žemėje neliks žmonių. O tada nereikės nei prezidentų, nei gėjų… Žemė liks tuščia. ,,O mums kas? Po mūsų nors ir tvanas… Svarbiausia kūniškas malonumas. Mes laisvi, mes norime būti laimingi čia ir dabar ir nedrįskit trukdyti mūsų laisvei – „manau, taip samprotauja tos seksualinės mažumos. O mes, likusieji, esame įpareigoti netrukdyti jų laisvei. Bet ar tai teisinga? Vieni gimdo, augina vaikus (o tai labai sunkus darbas), kiti gina tik savo malonumų teises…

Mylėkitės, kaip jums patinka, bet nesipuikuokit, tarsi atradę vaistus nuo vėžio.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje