Skip to content

Žuvo pėsčioji

Parengė Jonas BALTAKIS

Birželio 6 d., apie 16.45 val., kelyje Dūkštas–Visaginas, blaivus 22-ejų vyras, vairuodamas automobilį „Iveco“, partrenkė važiuojamosios dalies pakraščiu ėjusią apie 50 metų amžiaus moterį (asmens tapatybė nenustatyta), moteris žuvo įvykio vietoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Ligonis mušeika

Birželio 8 d., apie 22.45 val., į Šakarvos k. atvykus GMP ir suteikiant pagalbą 60-mečiui vyrui, šis viešoje vietoje, iš chuliganiškų paskatų, policijos pareigūnų bei minėtų asmenų akivaizdoje, trenkė rankos kumščiu skubios pagalbos slaugos 51-erių specialistei į ausį, taip sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.         

Vagystės

Birželio 8 d., apie 18.40 val., pranešta, kad laikotarpyje nuo birželio 6 d., 8 val., iki birželio 8 d., 10.30 val., patekus į 76-erių moteriai priklausantį butą Didžiasalyje, Agarinio g., buvo pavogtas rankinukas, kuriame buvo LR pasas, įvairūs raktai, akiniai su dėklu, kainuojantys 10 eurų, ir 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Birželio 9 d., tarp 23 ir 24 val., sodyboje Linkmenų sen., Kiškių k., iš 31-erių moters rankinės pavogti 35 eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here