Skip to content

Iš pajūrio mūsų plaukikai grįžo su 9 medaliais

Eugenijus RAKITINAS (Plaukimo treneris)

Birželio 11–12 d. Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai dalyvavo tarptautinėse plaukimo varžybose ,,Klaipėda – 2019“. Čia susirinko per 300 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Matui Šurnai, jis iškovojo net 4 medalius: 3 aukso ir 1 sidabro. Nepralenkiamas Matas buvo 100 m laisvuoju stiliumi, 50 m nugara, 100 m kompleksiniu plaukimu, o antrąją vietą iškovojo plaukdamas 50 m laisvuoju stiliumi. Po vieną įvairios spalvos medalį iš pajūrio parsivežė Rokas Ervinas Česūnas. Jis 100 m nugara iškovojo auksą, 100 m peteliške liko antras, o perpus trumpesnėje distancijoje pasidabino bronzos medaliu. Tarp jauniausių dalyvių dvi trečiąsias vietas iškovojo Augustė Rakitinaitė (100 m laisvuoju stiliumi ir 50 m peteliške). Į stipriausiųjų šešetukus pateko ir diplomus gavo: Kornelija Jankovičiūtė, Ditas Šidlauskas ir Edvinas Vielys.

Plaukikai ne tik sudalyvavo varžybose, bet ir spėjo papramogauti: apsilankė ,,HBH“ komplekse, stebėjo delfinų pasirodymą, pasimaudė jūroje. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dar nėra komentarų, būkite pirmasis pakomentavęs!


Pridėti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *