Skip to content

Iš pajūrio mūsų plaukikai grįžo su 9 medaliais

Birželio 11–12 d. Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai dalyvavo tarptautinėse plaukimo varžybose ,,Klaipėda – 2019“. Čia susirinko per 300 dalyvių iš Rusijos, Baltarusijos, Latvijos ir Lietuvos.

Geriausiai iš mūsiškių sekėsi Matui Šurnai, jis iškovojo net 4 medalius: 3 aukso ir 1 sidabro. Nepralenkiamas Matas buvo 100 m laisvuoju stiliumi, 50 m nugara, 100 m kompleksiniu plaukimu, o antrąją vietą iškovojo plaukdamas 50 m laisvuoju stiliumi. Po vieną įvairios spalvos medalį iš pajūrio parsivežė Rokas Ervinas Česūnas. Jis 100 m nugara iškovojo auksą, 100 m peteliške liko antras, o perpus trumpesnėje distancijoje pasidabino bronzos medaliu. Tarp jauniausių dalyvių dvi trečiąsias vietas iškovojo Augustė Rakitinaitė (100 m laisvuoju stiliumi ir 50 m peteliške). Į stipriausiųjų šešetukus pateko ir diplomus gavo: Kornelija Jankovičiūtė, Ditas Šidlauskas ir Edvinas Vielys.

Plaukikai ne tik sudalyvavo varžybose, bet ir spėjo papramogauti: apsilankė ,,HBH“ komplekse, stebėjo delfinų pasirodymą, pasimaudė jūroje. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje