Skip to content

Mato Šurnos kraitis – 7 medaliai

Nors Ignalinos baseinas jau senokai uždarytas, mūsų plaukikai intensyviai treniruojasi kituose miestuose ir ruošiasi savo pagrindiniams sezono startams. Praktiškai visą birželį penki geriausi Ignalinos kultūros ir sporto centro plaukikai treniravosi Alytaus baseine, kuris yra 50 m ilgio. Būtent tokio ilgio baseinuose ir vyksta visos pagrindinės plaukimo varžybos. 

Praeitą savaitę 50 m ilgio baseinuose vyko du svarbūs plaukimo renginiai: birželio 18–19 d. – ,,Kauno Grand prix – 2019“ ir birželio 20–21 d. – Alytuje Lietuvos vaikų plaukimo čempionatas. Iš šių abiejų varžybų, dvylikametis IKSC plaukikas Matas Šurna parsivežė net 7 medalius.

Į Kauną susirinko per 800 plaukikų iš Baltarusijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Matas šiose varžybose iškovojo du bronzos medalius, plaukdamas 50 m nugara ir 100 m laisvuoju stiliumi. Gana aukštas vietas pelnė Rokas Ervinas Česūnas ir Augustė Rakitinaitė. Ervinas, plaukdamas 50 m nugara, iškovojo šeštąją vietą tarp 28 dalyvių, o Augustė, plaukdama 50 m laisvuoju stiliumi, liko šešiolikta tarp 47 dalyvių.

Dar penkis medalius Matas pelnė Alytuje vykusiame Lietuvos vaikų plaukimo čempionate. Čia jis nepralenkiamas buvo 50 m nugara rungtyje, sidabro medalius pelnė plaukdamas 100 m ir 200 m nugara bei 200 m kompleksiniu plaukimu, o bronzą – 200 m laisvuoju stiliumi rungtyje. Šiame čempionate dalyvavo per 200 stipriausių Lietuvos plaukikų.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje