Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Smurtas

Birželio 30 d., apie 2 val., prie klubo Palūšėje 30-metį vyriškį, gyv. Ceikiniuose, sumušė grupė nepažįstamų asmenų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtys

Birželio 29 d., apie 17 val., iš Ignalinos GMP telefonu pranešta, kad namuose Ignalinos sodų bendrijoje „Ąžuolas“ rastas 60-metės moters kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Liepos 2 d., apie 12.10 val., Budrių g. namo kambaryje ant grindų rastas 26-erių moters kūnas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Praneša ugniagesiai

Liepos 3 d. ryte Kurtiškės k. (Didžiasalio sen.) degė viena padanga, išdegė apie 0,5 aro miško paklotės.
Įvykis tiriamas.

Liepos 3 d., 21.36 val. pranešta, kad Dūkšto sen., Dūkštelių k., Partizanų g. esančioje UAB „Avakona“ teritorijoje degė išardytų automobilių kėbulai, plastikinės detalės. Įvykis tiriamas.

Kontrabanda

Pirmadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai kelyje stebėjo automobilį „Audi A6“. Mašinai įvažiavus į Medišonių kaimą, pasieniečiai pamatė, kaip ji įsuko į ten esančią sodybą. Išlipę trys vyrai iš automobilio pradėjo krauti ryšulius ir nešti juos į ūkinį pastatą.

VSAT pareigūnams žaibiškai sureagavus ir tarnybiniu automobiliu įvažiavus į sodybą, nešikai metė krovinius ir pradėjo bėgti skirtingomis kryptimis. Du iš jų pasieniečiams pavyko sučiupti, o trečiam pavyko pabėgti. Jis ieškomas. Paaiškėjo, kad sulaikytieji – 32-ejų ir 37-erių Švenčionių r. gyventojai. VSAT pareigūnai išsiaiškino, kad vyrai svetimos sodybos ūkiniame pastate bandė paslėpti 4000 pakelių cigarečių su Baltarusijos banderolėmis. Sodybos savininkas su įvykiais jo valdoje, pirminiais duomenimis, nėra susijęs ir apie juos nieko nežinojo.

VSAT Ignalinos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros prokuroras. Kontrabandines cigaretes gabenusiems ir bandžiusiems paslėpti vyrams gresia baudos arba laisvės atėmimas iki 8 metų. Sulaikytieji naktį iš pirmadienio į antradienį praleido areštinėje. Antradienį popiet tęsėsi jų apklausa.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here