Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Policija prašo pagalbos

Ignalinoje, prekybos centruose MAXIMA XX ir NORFA XL įvykdytos vagystės: policija ieško šio vyro (nuotraukoje). Atpažinus šį asmenį, ar žinančius jo buvimo vietą, prašome informuoti rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėją Vitalijų Bukelskį, tel. 8 677 85449 arba vitalijus.bukelskis@policija.lt

Į festivalį – su kvaišalais

Liepos 25 d., apie 18.37 val.,Meironų k., vykdant teritorijos, kur vyks festivalis „Galapagai“ apžiūrą su kinologu ir šunimi, palapinėje buvusioje kuprinėje, priklausančioje 24-erių vyrui, rasta, kaip įtariama, augalinės kilmės narkotinių medžiagų – kanapių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyraspo apklausos paleistas.

Smurtas

Liepos 26 d., apie 19.15 val. Ignalinoje, Vasario 16-osios g., nepilnamečiui (gim. 2006 m.) nepažįstamas vyras, paėmęs už ausies, ją suko, taip sukeldamas vaikui fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Liepos 27 d., 56-erių moteris pareiškė, kad apie 19 val., Vidišlių k. namo kambaryje, kilus žodiniam konfliktui, 60-metis vyras smurtavo, sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Apgaulė?

Liepos 27 d., apie 10.25 val., į VĮ „Regitra“, esančią Utenoje, Metalo g., kreipėsi 34-erių moteris, gyv. Ignalinoje, Šilo g., ketindama registruoti automobilį „Chrysler Voyager“, be valstybinio numerio, kuris nuo 2015-08-21 yra paieškomas Italijos Respublikoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gelbėjimo darbai 

Liepos 25 d. Linkmenų sen., Stripeikių k., ugniagesiai gelbėtojai supjaustė ir nuo važiuojamosios kelio dalies pašalino du nuvirtusius medžius.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje