Skip to content

„8 ežerų trasa“ pasivaikščiojimui po Ignaliną

Marija GAREJEVA (Ignalinos TIC direktorė)

Ignalina – ežerų kraštas. Rajone telkšo keli šimtai ežerų ir net keliolika aplink patį miestą. Ignalinos rajono turizmo informacijos centras kviečia pasivaikščioti po miestą, žingsniuojant ne tik gatvėmis, bet ir miškais, ežerų pakrantėmis, o pakilus į apžvalgos bokštą pasigėrėti nuostabiu gamtos peizažu. 

Įgyvendintas projektas „Ėjimas įkvepia“, leido sukurti ir į mobiliąją aplikaciją „Walk15“, kuri yra populiari aktyvaus poilsio mėgėjų tarpe, patalpinti ėjimo trasą Ignalinos mieste. Aštuoneto skaičius maršruto pavadinime, atspindi ne tik ežerų kiekį, bet ir trasos formą, kuri leidžia dalyviams pasirinkti ar eiti visą trasą iš karto, ar dalimis. Visas maršruto ilgis apie 12 km ir sudaro apie 15 000 žingsnių. Einant trasa, mobiliosios aplikacijos pagalba, einantysis nenuklysta nuo maršruto, stebi kiek žingsnių jis praėjo, sužino įdomius faktus apie Ignalinos miestą.

Mobilioji aplikacija „Walk15“ šiuo metų turi daugiau kaip 10 000 vartotojų Lietuvoje ir plečiasi į Latviją bei Estiją. Ignalinos maršrutas prieinamas lietuvių ir anglų kalbomis.

Projektas įgyvendintas rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių, finansuojamų rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

V. Martinkaus nuotr.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje