Skip to content

Ar „Barcelona“ ir vėl neturės lygių Ispanijoje?

MI informacija

Jau rugpjūtį startuos naujasis Ispanijos futbolo pirmenybių „La Liga“ sezonas. Nors Madrido „Real“ klubas pastaruoju metu dominavo Europoje, tačiau vietiniame fronte sau lygių jau ilgą laiką neturi „Barcelona“.  Būtent katalonai „La Liga“ trofėjų iškovojo net 8 kartus per paskutinius 11 sezonų. Šiame straipsnyje aptarsime tris komandas, kurios 2019–2020-ųjų sezone bus realiausios pretendentės triumfuoti Ispanijos pirmenybėse.

„Barcelona“. Pasak Bet365 Lietuva lažybininkų, būtent Barselonos komanda yra ryškiausia favoritė laimėti dar vieną trofėjų. Tuo stebėtis veikiausiai per daug nereikėtų, kadangi komandoje ir toliau žais Leonelis Messi, kuris tiesiog vienas gali nulemti rungtynių baigtį. 

Kol kas labai didelių perėjimų iš Barselonos komandos vadovų dar nesulaukėme. Tačiau reikia prisiminti, kad dar sezono metu katalonai su Amsterdamo „Ajax“ susitarė dėl Frenkie de Jongo perėjimo.

Žinių gali būti ir daugiau – kalbama, kad į „Barca“ po dviejų metų pertraukos gali sugrįžti Neymaras. Brangiausias pasaulio futbolininkas „Paris Saint Germain“ ekipoje jaučiasi nelaimingas, be to jam nuolat tenka konkuruoti su kylančia žvaigžde Kylianu Mbappe.

Sklinda kalbos, kad į „Barcelona“ gretas veržiasi ir Prancūzijos rinktinės lyderis Antoine‘as Griezmannas, tad titulą ginsianti komanda dar tikrai turėtų sustiprėti.

Madrido „Real“.Praėjusią vasarą komandą paliko Cristiano Ronaldo ir tuomet „Real“ sužaidė išties katastrofišką sezoną. Dabar viskas turėtų būti kitaip – dar praėjusių metų pabaigoje prie ekipos vairo sutiko grįžti Zinadine‘as Zidane‘as, o ir vasaros perėjimų rinkoje „Real“ toli gražu nemiega.

Stambiausia šio tarpsezonio „Real“ žuvis iš Londono „Chelsea“ perpirktas belgas Edenas Hazardas. Būtent aplink šį žaidėją kitą sezoną veikiausiai sukis „Real“ žaidimas.

Komplektavimas dar toli gražu nėra baigtas, bet faktas tas, kad „Real“ yra išties ištroškę pergalių. Pasak statistikos, lažybos internetu už „Real“ triumfą kitąmet atliekamos vis dažniau ir dažniau.

Madrido „Atletico“.Privaloma paminėti ir dar vieną Madrido ekipą, kuri yra nuolat pasiryžusi įkasti amžinoms varžovėms. „Atletico“ jau beveik 10 metų garsėja kaip vieną geriausių gynybų pasaulyje demonstruojanti komanda ir kol ją treniruos Diago Simeone ši tradicija keistis neturėtų.

Iš Madrido galiausiai išvyks jau minėtas A. Griezmannas, tačiau šio klubo tradicijos rodo, jog žaidėjus komanda tikrai randa kuo pakeisti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here