Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Padirbti eurai

Rugpjūčio 2 d. rajono policijos komisariate buvo gauta Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento ekspertizės ir techninio skyriaus specialisto išvada dėl 10 eurų banknoto. Specialistas išvadoje nurodo, kad 10 eurų banknotas, gautas 2019-07-20 iš parduotuvės UAB „Norfos mažmena“, Ignalinoje, Taikos g., yra netikras. Taigi, būkite atsargūs, Ignalinoje galimai klaidžioja padirbti eurai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagis atpažintas

Liepos 30 d. numeryje buvo išspausdinta nuotrauka ir rajono policijos prašymas atpažinti nuotraukoje buvusį vyrą, vagiliavusį prekybos centruose „Maxima XX“ ir „Norfa XL“. Policija dėkoja visuomenei už pagalbą: ieškoto vyro tapatybė nustatyta.

Policija prašo gyventojų pagalbos

Liepos 28 d., apie 17–20 val. laikotarpyje Ignalinoje, Liaudies g. 20, esančių garažų masyve buvo apgadinti garažo vartai. Eismo įvykio kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino. Jei buvote įvykio liudininku ir matėte šį įvykį ar turite naudingos informacijos, prašome pranešti skubios pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresn. tyrėjai Erikai Luneckienei. 

Tel.: 8 700 65315, 8 610 24937 arba rašykite el. p. erika.luneckiene@policija.lt

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje