Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Dronams virš AE – NE

Rugpjūtį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pareigūnai nustatė du atvejus, kuomet asmenys atominės elektrinės prieigose, neskraidymo zonoje, neteisėtai naudojo bepilotes skraidykles (dronus). VSAT primena, kad Ignalinos atominės elektrinės teritorijoje ir jos prieigose galioja nemažai draudimų ir ribojimų. Vienas jų – neskraidymo zona virš jėgainės ir beveik 10 km spinduliu aplink ją. Šis draudimas, siekiant užtikrinti branduolinės energetikos objekto fizinę saugą, reglamentuotas Branduolinės energetikos įstatymu. Už jo nepaisymą gresia bauda nuo 200 iki 400 eurų, o taip pat – bepilotės skraidyklės konfiskavimas.

Smurtas

Rugpjūčio 16 d., apie 22.30 val. Ignalinoje, Švenčionių g., neblaivus (2,60 prom.) 54-erių vyras smurtavo prieš savo devyneriais metais jaunesnę žmoną. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos aps. VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Gaisras

Jau rašėme, kad rugpjūčio 14 d. Ceikinių sen., Jakaviškių k., sudegė gyvenamasis namas, o gaisravietėje buvo rastas stipriai apdegęs namo savininko kūnas. Pranešimą apie gaisrą ugniagesiai gavo 13.41 val. Jiems atvykus, mūrinis namas degė atvira liepsna. Sudegė stogas ir perdanga, išdegė vidus. Šeimininko kūnas gaisravietėje rastas 14.02 val.

Gelbėjimo darbai

Rugpjūčio 16 d. Vidiškėse, Melioratorių g. 11, ugniagesiai gelbėtojai pagalbą suteikė medikams: iš 5-ojo aukšto iki GMP automobilį buvo nuneštas apie 150 kg sveriantis ligonis (buto savininkas).

Rugpjūčio 17 d. anksti ryte Linkmenų sen., Medinų k., panaudojus grandininį pjūklą, buvo supjautas ir nuo važiuojamosios kelio dalies pašalintas nuvirtęs medis.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here