Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Sprogmuo

Rugpjūčio 26 d., apie 10.22 val., Kazitiškio sen., Vardžiukiemio k. laukuose iškastas sprogmuo. Planas ,,Skydas“ įvestas 10.46 val. Atvykę Lietuvos kariuomenės Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono išminuotojai rastą Antrojo pasaulinio karo 122 mm artilerijos sviedinį sunaikino radimo vietoje. Planas ,,Skydas“ atšauktas 14.45 val.

Dūrė peiliu

Rugpjūčio 27 d., apie 15.30 val., Vidiškių sen., Rimšėnų k., Vyšnių gatvėje 58-erių vyrą be jokios priežasties sumušė iš matymo pažįstami 27-erių ir 47-erių vyrai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugpjūčio 29 d., apie 3 val., Vidiškių sen., Rimšėnų k., Vyšnių g., girta 49-erių moteris (nusistatyti neblaivumą nesugebėjo) išgertuvių metu, kilus žodiniam konfliktui, trenkė taip pat girtam 36-erių vyrui (2,73 prom.) į ausį ir peiliu dūrė į krūtinę, taip sukeldama fizinį skausmą ir nesunkiai sužalodama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Mirtis

Rugpjūčio 27 d., 14.35 val. Palūšėje, namuose Lūšių g. 8, rastas 83-ejų moters kūnas. Iš vidaus užrakintoms durims atidaryti buvo iškviesti ugniagesiai gelbėtojai. Jie padėjo policijai pro langą patekti į namo vidų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here