Skip to content

Galingais akordais rugsėjis startavo ir pas kudabiečius, ir Muzikos mokykloje

Dar tik pirmosios rugsėjo dienos, o jau dabar aišku, kad šie, 2019–2020 mokslo metai, bus kitokie. Pirmąją dieną jis į miesto ugdymo įstaigas įžengė pasidabinęs polėkiu, lengvumu ir džiaugsmu. Miestelėnai, stoviniuodami gatvėje po visų Mokslo metų pradžios renginių, gūžčiojo pečiais, vienas kito klausinėdami: „Kas čia buvo? Kas čia atsitiko? Vadovybė ta pati, žmonės tie patys, bet viskas kitaip“. 

„Kudabiečius“ ant bangos su mušamaisiais užkėlė naujas muzikos mokytojas Jonas Cicėnas drauge su mokiniu. (mok. Jonas – Ceikinių krašto žentas, turintis gerą cinkelį). Išties nerealu. Laukiniu ritmu šokinėjo visas mokyklos pastatas, priversdamas kiekvieną žagtelėti, o socialiniuose tinkluose akimirksniu išplitęs įrašas pelnė mokyklai like/ų net ir iš „užjūrio“. Progimnazijos direktorė Danutė Jatulė prasitarė, kad mokykla pagal projektą įsigijo mokyklą drebinančių muzikos instrumentėlių, tarp jų ir mušamuosius, o su jais ir naują, kūrybingą mokytoją dovanų gavo. Puiki pradžia!

Po pietų dalis miesto bendruomenės susirinko Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokykloje. Iki šiol gan subtiliai minėję Mokslo metų pradžios šventę, šiemet muzikos mokyklos mokytojai ir mokiniai kaip reikiant „užgazavo“. Bet juk buvo dėl ko! Pilnutėlė salė ir sausakimša fojė – to iki šiol Mokslo metų pradžios šventėje tikrai nebuvo. Dar pastato fojė pradžią šventinei nuotaikai dovanojo gitaros mokytojas Vytautas Panavas su mokiniais. O renginio pabaigoje emocijų ir geros nuotaikos netvardančių šventės dalyvių jie dar buvo prašomi: pakartoti, pakartoti! 

Pačiame šventiniame renginyje sveikino ir įkvėpimo žodį tarė tądien viešėję meras Justas Rasikas, vicemeras Manfredas Žymantas ir Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė. Muzikiniais kūriniais jų kalbas papuošė mokytojos Jūratės Čibirienės vadovaujamas ansamblis, balsingosios meno mokyklos mergaitės.

Ignalinos Miko Petrausko muzikos mokyklos vadovė Birutė Paukštienė pranešė tik gerų naujienų. Pirmiausia – šiemet itin gausiu būriu pasipildė mokyklos mokinių gretos. Net 24 pirmokai. Antroji žinia – šiais metais bus švenčiama spalio pirmąją minima Pasaulinė muzikos diena. Trečioji žinia – šie mokslo metai mokyklai – jubiliejiniai – 55-ieji. Šventinis renginys planuojamas lapkričio mėnesį. Progų progelių ir galimybių – įvairiems skoniams. Ruoškimės, puoškimės, kurkime dovanas ir laukime! 

„Pražydo“ mokyklos! Pagaliau „pražydo“! 

Autorės nuotr. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje