Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Avarijose sužaloti keturi žmonės

Rugsėjo 8 d., apie 20.43 val., kelyje Salakas–Švedriškė–Dūkštas susidūrė „VW Transporter“, vairuojamas blaivaus 52-ejų vyro ir „Audi A6“, vairuojamas blaivaus 32-ejų vyro. „Audi A6“vairuotojui diagnozuota krūtinės ląstos sumušimas, 41-erių keleivei – blauzdikaulio lūžis. Abu paguldyti į Visagino ligoninės Chirurgijos skyrių. „VW Transporter“vairuotojui diagnozuotas šlaunikaulio lūžis, jis paguldytas į Utenos ligoninės Traumatologijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 8 d., apie 22.10 val., kelyje Visaginas–Rimšė, 30-metis blaivus vyras, vairuodamas „VW Passat“, partrenkė 24-erių moterį. Ji elektriniu paspirtuku važiavo prieš eismą, tamsiu paros metu be šviesą atspindinčių elementų. Moteriai diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas ir didelės galvos ir veido srities žaizdos, ji paguldyta į Visagino ligoninės Chirurgijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Rugsėjo 6 d., apie 08.47 val. pastebėta, kad iš negyvenamos sodybos garažo Antalksnėje, Vieškelio g., priklausančios 61-erių vyrui, gyv. Panevėžyje, pavogtas traktorius žoliapjovė STIGA ZT5132T. Padaryta 4300 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.         

Nevykėlis vagis

Rugsėjo 8 d., apie 12.59 val., Ignalinoje, Taikos g., 27-erių vyras bandė atstumti gyvenamojo namo (savininkas nustatinėjamas) langą ir patekti į vidų. Nepavykus, silikatine plyta išdaužė namo durų stiklą, ketindamas patekti į vidų, tačiau nepateko. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę. Padaryta turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Rugsėjo 8 d., apie 16.55 val., Vidiškių sen., Makniūnalaukės k., namuose Draugystės g., neblaivus (3,11 prom.) 56-erių vyras smurtavo prieš neblaivų (2,93 prom.) 54-erių brolį. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Rugpjūčio 5 d., 17.21 val., ugniagesiai gelbėtojai Ignalinoje buvo iškviesti į Vasario 16-osios g. 50-ąjį namą. Padėjo medikams iš buto 4-ajame aukšte išnešanti sunkiasvorę ligonę į GMP automobilį.

Rugsėjo 8 d., 20.42 val., Kazitiškio sen., Geibų k., įvyko eismo įvykis. Jo metu susidūrė automobilis „VW Transporter“ir „Audi A6“. „VW Transporter“vairuotoją iš automobilio teko nešti į GMP automobilį. Atjungti automobilių akumuliatoriai. Panaudotos įvairios parankinės priemonės. Daugiau ugniagesių gelbėtojų  pagalbos neprireikė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje