Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Avarijose sužaloti keturi žmonės

Rugsėjo 8 d., apie 20.43 val., kelyje Salakas–Švedriškė–Dūkštas susidūrė „VW Transporter“, vairuojamas blaivaus 52-ejų vyro ir „Audi A6“, vairuojamas blaivaus 32-ejų vyro. „Audi A6“vairuotojui diagnozuota krūtinės ląstos sumušimas, 41-erių keleivei – blauzdikaulio lūžis. Abu paguldyti į Visagino ligoninės Chirurgijos skyrių. „VW Transporter“vairuotojui diagnozuotas šlaunikaulio lūžis, jis paguldytas į Utenos ligoninės Traumatologijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rugsėjo 8 d., apie 22.10 val., kelyje Visaginas–Rimšė, 30-metis blaivus vyras, vairuodamas „VW Passat“, partrenkė 24-erių moterį. Ji elektriniu paspirtuku važiavo prieš eismą, tamsiu paros metu be šviesą atspindinčių elementų. Moteriai diagnozuotas galvos smegenų sukrėtimas ir didelės galvos ir veido srities žaizdos, ji paguldyta į Visagino ligoninės Chirurgijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vagystė

Rugsėjo 6 d., apie 08.47 val. pastebėta, kad iš negyvenamos sodybos garažo Antalksnėje, Vieškelio g., priklausančios 61-erių vyrui, gyv. Panevėžyje, pavogtas traktorius žoliapjovė STIGA ZT5132T. Padaryta 4300 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.         

Nevykėlis vagis

Rugsėjo 8 d., apie 12.59 val., Ignalinoje, Taikos g., 27-erių vyras bandė atstumti gyvenamojo namo (savininkas nustatinėjamas) langą ir patekti į vidų. Nepavykus, silikatine plyta išdaužė namo durų stiklą, ketindamas patekti į vidų, tačiau nepateko. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę. Padaryta turtinė žala tikslinama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Smurtas

Rugsėjo 8 d., apie 16.55 val., Vidiškių sen., Makniūnalaukės k., namuose Draugystės g., neblaivus (3,11 prom.) 56-erių vyras smurtavo prieš neblaivų (2,93 prom.) 54-erių brolį. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Rugpjūčio 5 d., 17.21 val., ugniagesiai gelbėtojai Ignalinoje buvo iškviesti į Vasario 16-osios g. 50-ąjį namą. Padėjo medikams iš buto 4-ajame aukšte išnešanti sunkiasvorę ligonę į GMP automobilį.

Rugsėjo 8 d., 20.42 val., Kazitiškio sen., Geibų k., įvyko eismo įvykis. Jo metu susidūrė automobilis „VW Transporter“ir „Audi A6“. „VW Transporter“vairuotoją iš automobilio teko nešti į GMP automobilį. Atjungti automobilių akumuliatoriai. Panaudotos įvairios parankinės priemonės. Daugiau ugniagesių gelbėtojų  pagalbos neprireikė.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here