Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Smurtas

Rugsėjo 11 d., apie 10.42 val., Ignalinos sen., Burkolų k., neblaivus 51-erių vyras (2,89 prom.) smurtavo prieš taip pat neblaivų 58-erių brolį (1,38 prom.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Utenos aps. VPK areštinę.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Rugsėjo 11 d., 8.30 val., pranešta apie gaisrą viename Didžiasalio garaže. Pavojus buvo menkas, apdegė dviračio padanga ir bagažinė. Įvykis tiriamas.

Rugsėjo 11 d., 7.21 val., ugniagesių gelbėtojų pagalbos prireikė Didžiasalyje, Dumblio g. 12. Reikėjo medikams padėti patekti į butą 3-ajame aukšte. Į butą patekta per duris, į vidų įleisti medikai, ligonis nuneštas į GMP automobilį.

Mirtis 

Rugsėjo 9 d., apie 12.25 val., Dukšte, Naujosios g., rastas 47-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Įkliuvo du kontrabandininkai

Vėlų šeštadienio vakarą VSAT Ignalinos rinktinės pareigūnai netoli Ramoniūnų k. užfiksavo du įtartinus asmenis su nešuliais. Jie nuo valstybės sienos ėjo į Lietuvos gilumą. Pažeidėjai, manoma, taip pat pamatė pasieniečius ir puolė į artimiausius krūmus. VSAT pareigūnai, pasitelkę kinologą su tarnybiniu šunimi, patikrino vietovę ir griovyje aptiko numestus du ryšulius. Nuspręsta čia surengti pasalą. Iki sekmadienio popietės joje budėję VSAT pareigūnai pastebėjo, kaip prie griovio, kuriame gulėjo ryšuliai, atvažiavo automobilis „Audi 100“ su lietuviškais registracijos numeriais. Iš jo išlipę du vyrai pačiupo ryšulius ir jau ketino nešti juos į mašiną, tačiau buvo sulaikyti.

Paaiškėjo, kad abu sulaikytieji – Baltarusijos piliečiai. 30 ir 32 metų. Jie neteisėtai ketino gabenti 2 tūkst. pakelių cigarečių su Baltarusijos akcizo ženklais. Dokumentų patikrinimo metu taip pat paaiškėjo, kad transporto priemonė, kuria pasiimti nelegalaus krovinio atvyko Baltarusijos piliečiai, nėra registruota nustatyta tvarka ir neapdrausta privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu.

VSAT Ignalinos pasienio rinktinės pareigūnai abiem užsieniečiams dėl neteisėto akcizais apmokestinamų prekių gabenimo pradėjo administracinę teiseną. Jiems gresia baudos nuo 5200 iki 6000 eurų. Automobilį vairavusiam 30 metų baltarusiui ketinama skirti baudą už nustatyta tvarka neįregistruotos ir neapdraustos valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu transporto priemonės vairavimą.

Po apklausų užsieniečiai paleisti. Jiems įteikti šaukimai atvykti į teismą.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here