Legionierius vos nesusimušė su Pauliumi Golubicku

lrytas.lt informacija

Kaip žinia, ignalinietis Paulius Golubickas žaidžia Marijampolės „Sūduva“ komandoje. Ji LFF taurės pusfinalyje po ilgos pertraukos įveikė Vilniaus „Žalgirio“ prakeiksmą ir pateko į finalą. Lietuvos čempionai žalgiriečius palaužė 4:2 (2:1) per pratęsimą, tačiau pergalę apkartino nemalonus incidentas pačioje rungtynių pabaigoje.

Ketvirtas įvartis buvo pelnytas jau antrojo pratęsimo kėlinio metu per teisėjo pridėtą laiką. Tuomet kamuolį perėmęs P. Golubickas įsiveržė į baudos aikštelę ir atliko smūgį, kurį atrėmė „Žalgirio“ vartininkas. Šalia buvęs Josipas Tadičius negalėjo patikėti, kad komandos draugas jam neatliko perdavimo. Ir nors po to kamuolį į vartus pasiuntė kitas „Sūduvos“ žaidėjas, J. Tadičius nei kiek nesidžiaugė, bet kibo į atlapus 20-mečiui ignaliniečiui. Juos išskyrė įvartį švenčiantys komandos draugai.