Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Vagystė

Rugsėjo 25 d., apie 12 val., Vidiškėse, Parko g., UAB ,,Meleksas” iš nerakinto kabineto du iš matymo pažįstami vyriškiai pagrobė62-ejų vyrui priklausančią vyrišką rankinę, kurioje buvo 140 eurų, automobilio, namų ir darbo raktai, piniginė, kurioje buvo asmens tapatybės kortelė, Swedbank elektroninė mokėjimo kortelė, kuro kortele ir vairuotojo pažymėjimas. Iš viso padaryta 140 eurų turtinė žala. Sulaikyti ir patalpinti į Utenos apskr. VPK areštinę du įtariamieji. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Rugsėjo 24 d., apie 1.20 val., pranešta apie Erzvėto k. (Tverečiaus sen.), Ežero g., degantį gyvenamąjį namą. Atvykus ugniagesiams, pastatasdegė atvira liepsna, namas rąstinis, vieno aukšto. Šiferinis stogas sudegė ir sukrito, išdegė vidus. Įvykis tiriamas.

Tą pačią dieną, apie 18.40 val., ugniagesiai iškviesti į kitą Tverečiaus sen. kaimą – Dietkauščizną. Ten užgesinti gyvenamojo namo dūmtraukyje degę suodžiai. Įvykis tiriamas.

Rugsėjo 25 d., apie 20.09 val., pranešta apie gaisrą Vidiškėse, Naujakurių g. Atvykę ugniagesiai rado uždūmintą rūsį, kuriame degė popieriai.Apdegė vandens šildytuvas (boileris), išsilydė laidai, aprūko rūsio patalpa. Įvykis tiriamas.

Rugsėjo 25 d. ryte ugniagesiai gelbėtojai Dūkšti sen., Sviliškių k. GMP medikams padėjo į automobilį nunešti 170 kg sveriantį ligonį.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here