Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Rugsėjo 27 d., apie 20.25 val., ugniagesiai vyko į Gilūtas, kur Gilūtaičio g., atviroje teritorijoje, duobėje degė šiukšlės. Įvykis tiriamas.

Spalio 1 d. vakare Tverečiaus sen., Andriejaukos k., panaudojus grandininį pjūklą, supjaustytas ir nuo važiuojamosios kelio dalies pašalintas nuvirtęs medis.

Spalio 3 d., tuojau po vidurnakčio, ugniagesiai iškviesti į Kėkštų k. (Didžiasalio sen.), kur degė apleistas pastatas. Atvykus, jis degė atvira liepsna, stogas buvo įgriuvęs. Sudegė stogas ir perdanga, išdegė vidus, išardytos stipriai apdegusios namo sienos. Įvykis tiriamas.

Smurtas

Rugsėjo 29 d., apie 18 val., namuose Dūkšte, Aušros g., 54-erių vyras 52-ejų sugyventinei rankos kumščiu sudavė į skruostą bei ranka suėmęs ją už plaukų, pastūmė, tokiais savo veiksmais sukeldamas jai fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Tą pačią dieną, apie 19 val., Kazitiškyje, Parko g., konflikto metu neblaivus 20-metis vyras rankomis ir kojomis sudavė ne mažiau dešimties smūgių savo 50-mečiui tėvui ir tokiais savo veiksmais jam sukėlė fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras sulaikytas ir patalpintas į Utenos apskrities VPK areštinę. 

Spalio 1 d., 41-erių moteris, gyv. Dūkštelių k., pareiškė, kad 2019-09-30, apie 23.30 val., Dūkšte ją sumušė moteris. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mirtis

Spalio 1 d., apie 16 val., Ignalinos sen., Pavajuonio k., rastas 57-erių moters kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje