Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Įkliuvo brakonierius

Lapkričio 1 d. Dysnų ežere aplinkos apsaugos pareigūnai sulaikė asmenį, žvejojusį 7 statomaisiais tinklais. Sulaikius pažeidėją paaiškėjo, kad jis neteisėtai sugavo 4 karšius ir 2 ešerius. Kadangi asmuo sulaikymo metu turėjo galiojančias nuobaudas už tokio paties pobūdžio pažeidimą, jam gali būti skirta bauda nuo 210 iki 300 eurų kartu su paimtų pažeidimo padarymo įrankių – irklinės valties ir 7 statomųjų tinklų – konfiskavimu. Tai pat asmeniui reikės atlyginti ir padarytą 246 eurų žalą žuvų ištekliams. Asmuo sulaikytas patikrinus gautą informaciją apie neteisėtą žvejybą.

Aplinkos apsaugos departamentas prie Aplinkos ministerijos (AAD) primena, kad vandens telkinyje pastebėjus nepažymėtus, draudžiamus žvejybos įrankius, apie tai, neišimant jų iš vandens, reikia pranešti aplinkosaugininkams. Tai galima padaryti skambinant skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112 arba tiesiogiai AAD telefonu 8 (5) 273 2995.

Sudegė pirtis

Spalio 31 d., 19.43 val. pranešta apie Mėčionių k. (Mielagėnų sen.) degančią pirtį. Atvykus ugniagesiams, ji degė atvira liepsna, šlaitinis, dengtas šiferiu stogas buvo beveik sudegęs. Sudegė stogas, išdegė vidus. Nudegė ir išardytos sienos. Įvykis tiriamas.

Nukrito nuo laiptų ir mirė

Spalio 31 d., apie 6.39 val., pranešta, kad Linkmenų sen., Naujasodžio k., Ežero g. 56-erių vyras nukrito nuo laiptų, yra be sąmonės. GMP vyrą išvežė į Utenos ligoninę. 2019-10-31, apie 14.10 val., Vilniaus Respublikinės universitetinės ligoninės pirmajame reanimacijos skyriuje vyras mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Mirtys 

Spalio 31 d., apie 9.45 val., Gaurelių k. pievoje rastas 70-mečio vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Lapkričio 2 d., apie 9.10 val., namuose Ignalinoje, Laisvės g., rastas 52-ejų vyro kūnas be išorinių matomų smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.Dar spalio 18 d., apie 6.30 val., Naujojo Daugėliškio sen., Kazimieravo k., Ąžuolų g., buvo rastas 43-ejų vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Visais atvejais Pradėti ikiteisminiai tyrimai mirties priežastims nustatyti. 

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje