Skip to content

Kaip pasirinkti tinkamiausią ir geriausią kieto kuro katilą?

MI informacija

Erdvė, kurioje praleidžiama daug laiko, pavyzdžiui, gyvename arba dirbame, turi atitikti daug įvairių reikalavimų – būti estetiška, patraukli, funkcionali, patogi, saugi, šilta. Būtent apie paskutinį kriterijų pakalbėsime šiek tiek plačiau, tiksliau – apie galimybes, kaip susikurti tokią, t.y., šiltą ir jaukumu dvelkiančią aplinką. Savaime suprantama, siekiant užtikrinti, kad erdvėje, kurioje gyvensime ar dirbsime, visada būtų  tinkama temperatūra, teks įgyvendinti daug įvairių sprendimų bei įsigyti tam tikrų priemonių. Na, o kietoji kuro katilas yra viena iš jų. Taigi, šį kartą norime pasidalinti keliais patarimais, kurie padės išsirinkti tinkamiausią kietojo kuro katilą. 

Visų pirma, vertėtų atkreipti dėmesį į tai, kad kietojo kuro katilai gali būti su skirtingomis kietojo kuro tiekimo sistemomis, pavyzdžiui, su automatine tiekimo kuro sistema arba su rankine tiekimo kuro sistema. Trumpai apžvelkime, kokiomis ypatybėmis pasižymi šie pasirinkimai. 

Kietojo kuro katilai su rankine kuro tiekimo sistema

Pats svarbiausias ši pasirinkimo privalumas yra tas, kad šie katilai turi didelę kuro talpą, tad galima sutalpinti kuro net kelioms dienoms, be to, tai yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, kai reikia apšildyti didelio ploto pastatus. Vis dėlto, taip pat reikia pažymėti, kad šio tipo katilai yra brangesni. 

Kietojo kuro katilai su automatine kuro tiekimo sistema 

Verta akcentuoti, kad šio tipo kietojo kuro katilai yra gerokai pigesni nei turintys automatinę kuro tiekimo sistemą, tačiau kurą tenka nuolat papildyti. Tačiau yra ir dar vienas šio pasirinkimo privalumas – tokio tipo katilų neriekia prijungti prie elektros sistemos. Apibendrinant galima daryti išvadą, kad kietojo kuro katilai su rankine kuro tiekimo sistema yra puikus pasirinkimas, kai reikia apšildyti nedidelio ploto pastatus. 

Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad kietoj kuro katilas yra ilgalaikė investicija, todėl ir jūsų sprendimas, kokį gaminį pasirinkti, neturėtų būti priimtas per trumpą laiko tarpą. Atsakingai apsvarstykite, kokio kietojo kuro katilo jums reikia; įvertinkite ne vieną, o kelis ar net keliolika galimų pasirinkimų ir tik tuomet nuspręskite, kurį gaminį iš tiesų verta įsigyti. Akcentuotina, kad nemaža  dalis žmonių svarsto, ar apskritai verta investuoti į  kietojo kuro katilus. Vis dėlto, jei ir jūs esate vienas iš tų žmonių, kuris ieško atsakymo į šį klausimą, verta pastebėti, kad ši investicija iš tiesų yra verta kiekvieno, kuris nori gyventi jaukiai bei šiltai, investicijos. Tinkamai parinktas bei eksploatuojamas kietojo kuro katilas užtikrina ne tik efektyvų bei ekonomišką jūsų namų pažildymą, bet ir didina jų vertę; be to, leis taupyti laiką. Ir, jei vis dar dvejojate, ar šis pasirinkimas – kietojo kuro katilas iš tiesų leis jums sutaupyti, daugiau aiškumo turėtų atnešti ekspertai skaičiavimai tvirtinantys, kad išlaidos, kurių pareikalauja šis šildymo sprendimas, turėtų atsipirkti jau po kelių šildymo sezonų, o ateityje – padėti sutaupyti. 

Taigi, jei artimiausiu metu dar tik planuojate įsigyti kietojo kuro katilą dabar jau žinote, į kokius svarbiausius akcentus reikia atkreipti dėmesį. Tačiau tai dar ne viskas – nepraleiskite progos užsukti į internetinę parduotuvę b-a.eu ir įvertinti esamą asortimentą. Čiasiūloma įsigyti ypač kokybiškų, visame pasaulyje puikiai vertinamų gamintojų kietojo kuro katilų, tad kiekvienas suras tinkamiausią sprendimą. Gyvenkite saugiai ir šiltai, įsigiję aukščiausios kokybės, funkcionalius kietojo kuro katilus.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje