Skip to content

Iš įvykių suvestinių…

Parengė Jonas BALTAKIS

Apiplėštas Dūkšto paštas

Lapkričio 18 d., apie 7.40 val., pastebėta, kad įsibrauta į AB LIETUVOS PAŠTAS Dūkšto skyriaus patalpas Aušros g. ir iš ten buvusio seifo bei kasos aparato pagrobta apie 2760 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Jį atlieka Utenos specializuotas policijos padalinys. Pasak policijos, yra kelios versijos, bet ką nors konkretaus pasakyti dar sunku. Pagal nusikaltimo aplinkybes galima daryti prielaidą, kad vagystei rengtasi iš anksto. Jau nuo trečiadienio buvo nusuktos ant seniūnijos pastato esančios vaizdo kameros, „matančios“ pašto teritoriją, specialiu skysčiu užpurkšta signalizacija ir judesio davikliai, tad šie nesuveikė, spynos nupjautos „bulgarke“. Į paštą patekta pro galinį langą. Ir pats laikas pasirinktas, kai mokamos pensijos, tad logiškai mąstant pinigų pašte šiuo metu turėjo būti. Kaip žinia, prieš porą metų buvo apiplėšta Dūkšto bažnyčia, bet vagys iki šiol nesurasti. Sako, kad tuometės vagystės ir šios braižas turi panašumų.

Reikia gyventojų pagalbos

Lapkričio 15–16 d. laikotarpiu Ignalinoje, Aukštaičių g. 34-ojo namo esančiame kieme, automobilių stovėjimo aikštelėje, buvo apgadintas juodos spalvos automobilis TOYOTA. Eismo įvykio kaltininkas iš įvykio vietos pasišalino. Jei buvote įvykio liudininku ir matėte šį įvykį, ar turite naudingos informacijos, prašome pranešti skubios pagalbos telefonu 112 arba tiesiogiai Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresn. tyrėjai Erikai Luneckienei tel.: 8 700 65315, 8 610 24937 arba rašykite el. p. erika.luneckiene@policija.lt

Praneša ugniagesiai gelbėtojai

Lapkričio 13 d. po pietų ugniagesiai gelbėtojai Nevaišių k. (Ceikinių sen.) ištraukė įklimpusį GMP automobilį. Tą pačią dieną vakare Ignalinoje, iš Vasario 16-osios g. 50-ojo namo buto antrajame aukšte į medikų automobilį išnešta sunkiasvorė ligonė.

Mirtis

Lapkričio 19 d., apie 9.37 val., Rimšės sen., Bieniūnų k., namuose rastas 51-erių vyro kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Šio straipsnio komentuoti neleidžiama!

Orai Ignalinoje

Naujausiame laikraštyje „Mūsų Ignalina“ skaitykite

Reklama ir skelbimai svetainėje

Add Your Heading Text Here